Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Tabi var canım..yoksa ben hayatda almam..aslında ben aldım jeli sonra gördüm hamileyim ve başka bir arkadaşıma verdim..şimdi ama yeniden sipariş etmek istiyorum.Ama o kız hala bilmiyor jelmi yoksa mfk ürünleri etkisini verdi..çunkü ikisinide kullanıyordu..önemli olan o ki sorun yaratmadı
Neyse 2sinden biri işe yaradı en azından 🤣 maksat sonuca varmak. Darısı başımıza inşallah

Kız burdayım deliler😂 gündüz baktım bikac kez , çok yazan yoktu, iş güç yaptım yemek vs sonra yoruldum uzandım bı saat sonra arkadaşlar geldi daha yeni telefona bakabildim 🤗

pozitifbiri pozitifbiri agustos topıgındedır ehehehe 😂 ben burdayım baktım ara ara kara kara adet gunum acaba ne olcak dıye düşünüyorum 😂

He ya bizi yine terk etti gitti pozitifbiri pozitifbiri şaka bir yana çok haketti gezecek tabi ağustos topiclerinde ❤️❤️❤️❤️ heyecanını severim onun darısı bize olur inşallah.

Başınız sağ olsun canım 💜

Canım başınız sağ olsun mekanı cennet olsun inşallah 🤲

Başın sağolsun kuzum.Bende 😘😘

September Wind September Wind başınız sagolsun canım mekanı cennet olsun

Başınız sağ olsun canım mekanı cennet olsun inşallah ❤️

Başın sağolsun kuzum mekanı cennet olsun 😢🤲

September Wind September Wind canım başınız sağolsun, mekanı cennet olsun🤲🤲
Allah razı olsun kızlarım sizler sağolun ❤🤲

Evet canım. İlk defa kullanıyorum böyle uygun gördü. Devlet olduğundan sanırım tam takip yapmadi
Anladım canım doktorun en iyisini bilir tabi ki. Ben de tedavi gördüğümde tatilimize denk geldiğinden iğne vuramamistim çünkü catladigindan emindim. Ama doktorum çatlamaz kist yaparsa bir kaç ay uğraşırız zaman kaybı demişti. Bir de seni hatırlarım sınava yakın zaman diye tedaviye başlamak istememiştin demi 😊

Anladım canım doktorun en iyisini bilir tabi ki. Ben de tedavi gördüğümde tatilimize denk geldiğinden iğne vuramamistim çünkü catladigindan emindim. Ama doktorum çatlamaz kist yaparsa bir kaç ay uğraşırız zaman kaybı demişti. Bir de seni hatırlarım sınava yakın zaman diye tedaviye başlamak istememiştin demi 😊
Çatlama olmazsa mı çatlama ıgnesı vuruyorlar yoksa asılama takıbınde mı

Evet canım.
Çok şükür sınav geçti, hatta iptal oldu, yeniden sınava girdik derken bu aya kaldı tam anlamıyla tedaviye başlamak.

Reglin 3. Gününe şimdiden randevu aldım. Gebelik olusmazsa yine gidip bunda yumurta takibi isteyeceğim. Eğer devlette yapılmazsa da özele gidecegim artık.

Evet canım.
Çok şükür sınav geçti, hatta iptal oldu, yeniden sınava girdik derken bu aya kaldı tam anlamıyla tedaviye başlamak.

Reglin 3. Gününe şimdiden randevu aldım. Gebelik olusmazsa yine gidip bunda yumurta takibi isteyeceğim. Eğer devlette yapılmazsa da özele gidecegim artık.
Tedavi süreci,haplar iğne vs. biraz dengelerle oynanıyor. Devlette bunun takibini yapan iyi doktorlar elbette vardır ama aşırı yoğun oluyorlar insan her soruya cevap bulamıyor.. Özelde şansını deneyebilirsin. Çünkü bu tür tedavilerde gebelik oluşmayınca insan biraz yıpranıyor özellikle haplar bende sinir ve baş ağrısı çok yaptı bir an önce bitmesini istedim sürecin. Klomenin iyi geldiği hasta vardır ama kist yapanı da duydum o yüzden iğne olayını özellikle sordum. Ben femara kullandım hep. Sürekli yumurtam büyüdü ama olumsuz sonuclandi. Bu ay aşılamamda da aynı ilacı kullandim. İnşallah hemen olur da doktor doktor gezmezsin 🤲🏻

Çatlama olmazsa mı çatlama ıgnesı vuruyorlar yoksa asılama takıbınde mı
Canim çatlatma iğnesi tedavisinde de aşılamada da yumurtalar hapla büyütüldügü için çatlama iğnesi verirler. Eğer yumurtan çatlamaz ise kist oluyor tüm süreç boşa gidiyor. O kist adetle atilmazsa eritmek için de ayrı bi ilaç veriliyormus. Ben de olmadı ama duyduklarım bunlar

Bazen koyulaşıyor yumurtlama olacak sanıyorsun bir anda silik olabiliyor ama yumurtlama günü gelince çok koyu oluyor farkı anlarsın zaten. Testin doğruluğunu arttırmak için sıvı almamaya ve aynı saatte yapmaya çalış. Ben epey koyulaştığını görünce sabah akşam yapmaya başladım sabah çok çok koyuydu akşam rengi açılmaya başladı ertesi gün silikleşti
Geçen aylarda adet söktürücü vs kullandığım için yumurtlama günümden de emin olamadım bakalım sat 18 kasımdı , bu aralar pik görmem lazım heralde

X