Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar birşey sorcam suan hamile olanlar veya testi pozitif cikan kizceler ilk 4haftalik hamilelikte idrar renginiz nasıldı acaba

Eşim1 tane test almış eczaneden üzerinde erken gebelik yaziyor ama içini okuyunca adet gecikince yapin yaziyor cok ilginc geldi
Erken gebelik testlerinde hep şey yazıyor zaten ben dikkat ettim beklenen adet günü doğru sonuç verir diye. Zaten o gün kaset testler de sonuç veriyor 🤷🏻‍♀️

Tam olarak az önce kırmızı kart yedim :KK43: benim sabahki ateş düşüşü regl düşüşüymüş. 10. Günde yerleşme kanaması olmayacağına göre ;( benim her ay battan iki üç gün leke şeklinde geliyor batta tam kanama oluyor. Yine hüsran 😭😭 Off çok üzüldüm ya bu ay doğum günüm var benim ayım olacaktı tüm işaretler olumluydu 😭😭😭😭
Canım böyle üzülme yıpratma kendini biliyorum çok zor hep üzülüyoruz ama sonra düşününce anlıyoruz ki o zamanı gelince illa olacak yeter ki Allah ol desin… inşallah hayırla sağlıkla gelecek bebişin sana 🤲🏻

bat 11 Aralık ama belirtiler adet belirtisi mi gebelik mi bilmiyorum ama bekleyiş o stresten ara ara ağlıyorum doluyor insanın içi o testi almaya yapmaya korkuyorum tabi ki herşey rabbim den herşeyin vardır zamanı nasip ama o duygu o.bekleyis o duygusallık eminim çoğunuz anlıyorsunuzdur
Canim dur daha test yapma daha bebek yerlesmemistie bile olacaksa cikmazki

X