Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

İyi akşamlar güzel anneler.Benim sizlere kafamı karıştıran bi sorum olacak.Çocuk için gerekli çalışmalara aylar önce başladık maalesef yine bugün regl oldum.Regl olduğum günden 14 gün geriye saydığım her ay ilişki olmuş gözüküyor notlarımda:KK43: yumurtlama hep son adet tarihinden 14 gün önce mi olur ?

İyi akşamlar güzel anneler.Benim sizlere kafamı karıştıran bi sorum olacak.Çocuk için gerekli çalışmalara aylar önce başladık maalesef yine bugün regl oldum.Regl olduğum günden 14 gün geriye saydığım her ay ilişki olmuş gözüküyor notlarımda:KK43: yumurtlama hep son adet tarihinden 14 gün önce mi olur ?
Adetlerin düzenli olsa bile bazen yumurtlama erken veya geç olabiliyor. Yumurtlamadan 14 gün sonra adet beklenir ama bu 15-16 gün de olabilir. Ne zamandır deniyorsun ? Mesela ben çatlatma iğnesinden 17 gün sonra adet olmuştum

5 aydır deniyoruz ve ben her seferinde kendime engel olamayıp 10 gün önceden testler yapmaya başlıyorum artık psikolojim bozuldu hiçbir şekilde uğraşmayı düşünmüyorum hamile olursam sanki haberim olmucak ne bu telaş diye kızdım kendime artık çok isteyince insan ne yapacağını şaşırıyo

Hayır canım her ay farklı olabilir. Onu ovülasyon testiyle takip edebilirsin. Ya da yumurtlama akımtısıyla

5 aydır deniyoruz ve ben her seferinde kendime engel olamayıp 10 gün önceden testler yapmaya başlıyorum artık psikolojim bozuldu hiçbir şekilde uğraşmayı düşünmüyorum hamile olursam sanki haberim olmucak ne bu telaş diye kızdım kendime artık çok isteyince insan ne yapacağını şaşırıyo
Bu nasip işi kendini bu kadar sıkma şimdiden. Yoksa önüne geçemezsin her ay stresin olur

5 aydır deniyoruz ve ben her seferinde kendime engel olamayıp 10 gün önceden testler yapmaya başlıyorum artık psikolojim bozuldu hiçbir şekilde uğraşmayı düşünmüyorum hamile olursam sanki haberim olmucak ne bu telaş diye kızdım kendime artık çok isteyince insan ne yapacağını şaşır
Keşke duygularına hakim olabilse insan ama bende olamıyorum
İnşallah yaaaa valla artık nolcaksa olsun sıyırdım ben 🤣🤣
Son gunler bakalım ne olucak

Hayır benimde her ay farklı oluyor onu farklı yöntemler ile takip etmelisin

En sağlıklı şekilde nasıl kavuşacaksan öylesi nasip olsun. Neye göre tüp bebek ki? Evet yaş faktörü var ama çok da değil. Yumurta rezervi nasıl? Eşinizin sperm durumları ne bunlara bayıldı mı?
Yumurta rezervim çok azalmış sağda hiç yumurta yok solda dört tane dedi eşimin 2019 da ki testi iyiydi.

Kızlar merhaba adetime 1 gün var yani yarın adet olmam gerekiyordu ve normalde döngüm 28 gün sürüyor ama ve açıkçası hamilelik bekliyordum ama bugün kahve rengi akıntım var sizce adet mi olacağım yoksa yerleşme mi testlerim negatif bu arada

X