Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benim çok aşırı göbeğim de ağrı bacaklarıma atan aşırı akıntı ve göğüs ağrısı var bunlar gibi belirtisi olan oldu mu
Benimde sağ kasık ağrısı var ara ara ama hafif siddetli. Ve aşırı sıcaklık basıyor sanki adet gelmeye çalışıyor da gelemiyor sıkıntı yapiyor gibi.. Göğüslerimde hassas ama 5 gun once falan daha da açıyordu

Benimde sağ kasık ağrısı var ara ara ama hafif siddetli. Ve aşırı sıcaklık basıyor sanki adet gelmeye çalışıyor da gelemiyor sıkıntı yapiyor gibi.. Göğüslerimde hassas ama 5 gun once falan daha da açıyordu
İnşallah gebeliktir benim hem akıntı hemde aşırı göğüs ağrısı hiç böyle olmamıştı sağ kasık ta ağrıyor benim bat ne zaman senin

İnşallah gebeliktir benim hem akıntı hemde aşırı göğüs ağrısı hiç böyle olmamıştı sağ kasık ta ağrıyor benim bat ne zaman senin
Ben sat 6 kasim ama belli olmuyor benim ama şöyle bir durum var 20 kasim yumurtlMaydi benim doktora gittim çünkü . 6 aralik falan diyorm yani ama hayırlısı bAkalım

C
Yumurtlaman 17. Gün gibi duruyor. Luteal fazın kaç gunse üstüne ekle. Misal 14 gün ilerle o gün ne zamansa adet o zaman gelir gibi. Bence adetin beklenen 14 Aralık
Canım Yumrtlama için ovülasyon yaptım 14. Gün başladı 15. Gün akşam çatlama oldu 16. Gün çatlamada tamamen bitmişti t bölgesi çok silikti. En geç 13 Aralık gibi olmam lazım. En son adetim de 14 kasımda oldum28 günde bir olurum. Bakalım daha çoook var bu ay doğum günüm inş doğum günümde gebe olmuş olurum :))

X