Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Eklentiler

• 8996AB5C-BBD6-49D2-AA1E-5B05AC24876E.jpeg
    8996AB5C-BBD6-49D2-AA1E-5B05AC24876E.jpeg
    179,6 KB · Görüntüleme: 67
  • B53D14D2-E053-4E62-B168-33B956CC9A9E.jpeg
    B53D14D2-E053-4E62-B168-33B956CC9A9E.jpeg
    168,3 KB · Görüntüleme: 67
Anlamadım gerçekten benim normalde 7 gün sürerdi adetim yoğun olurdu ama bu çok değişik

Canım zaten doktorum hormon sonucumu beğenmedi sakın korunma dedi en başta neden korun dedi diye üzülürken şimdide hormonlarım niye böyle çıktı diye üzülüyorum ay sinirlerim bozuldu ağlanacak halime gülüşorum😂😂😂
LH biraz yüksek cıkmış FSH den yüksek çıkmaması lazım

Her zaman dualarımdasınız canım benim ay vallahi o kadar sevindim ki sanki kendi testimi gördüm gibi çok şükür Allah’ım çok şükür 🤲🏻 İsteyen herkese de tez zamanda hayırla nasip olur inşAllah 💜 doktora gidince de haber et canım☺️ Fakültede hangi doktora gidiyorsun canım söylemiştin de kaybettim mesajı ☺️
Tuncay Özgün kontrolündeyim bebeğim riskli gebelik uzmanı 🥰 Amin amin canım benim Allah razı olsun 😍

Benimde 3 gün önceki testmde hic bisey yok dünkü de hafif golge vardi ama testlerde olabiliyor bunlar senin kac gun var bata ? Bugünkü spor sonrasi leke beni korkuttu açıkçası regl geliyor gibiydi
Bende leke gelse hemen devamı gelicek..ondan leke istemiyorum🥹Bende 6 gün

Arkadaşlar birşey soracağım ben 24gnde bir adet olurum hiç gecikmem olmaz bu ay takvimde ki yumurtla gününden iki gün sonra şeffaf akıntım oldu yumurtlama akıntısı gibiydi ve şuan adetim iki gün geçti sizce yumurtlama iki gün geç olduğu için adetim gecikmiş olabilir mi yoksa hamilelik ihtimali var mı böyle bişey yaşayan yadafikri olan var mı

Arkadaşlar birşey soracağım ben 24gnde bir adet olurum hiç gecikmem olmaz bu ay takvimde ki yumurtla gününden iki gün sonra şeffaf akıntım oldu yumurtlama akıntısı gibiydi ve şuan adetim iki gün geçti sizce yumurtlama iki gün geç olduğu için adetim gecikmiş olabilir mi yoksa hamilelik ihtimali var mı böyle bişey yaşayan yadafikri olan var mı
Canim bebek beklentisine girince psikolojik olarak vücutta da değişiklik oluyor. Yumurtlama tabiki etkiler, ama test yap geciktiyse. Hamilesindir insallah

Evet bunu yerleşme düşüşü olarak yorumlayabiliriz çünkü çizgide ff luteal dip diye aratırsan daha çok örnek bulursun ben yine de görsel ekliyorum
Teşekkür ediyorum canım anladım🥰 zaten hemen arkasına 36.7 çıktı çok düşük değildi aslında. Ama hep 36.8-36.9 seyrediyordu yumurtlama sürecinde benim. Bu ay genel olarak biraz düşük seyrediyor fitil kaynaklı olabilir diye düşünüyorum

Benim simdi regli mi geliyor bu tabloya göre bide yumurtlamam 21 22 kasımda programa göre hangi gün görünüyor
Yok canım regl belirtisi değil bu düşüş. Yumurtlaman 21 Kasım üzerinden 4-5 gün geçtikten sonra böyle düşüş olması yerleşme düşüşüne de işaret olabilir geçen ay benim böyle oldu

X