Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bebisler benim ilk gebeligimde batgunu predictor negatifti😉 3 gün sonra da kasette silik görmüştüm ateş olcmustum baktım 36.9 tamam demiştim ondan diyorum size ateş ölçün diye 😀 bunda şaşırtıcı şekilde adet gelmeden 2 gün öncesi kasette pozitif gördüm.😍
Kızz öyle söyleme..daha çok gaza getiriyorsun bizi😀Sende hangisinde göstermiyordu kasetmi erkenmi?

Bebisler benim ilk gebeligimde batgunu predictor negatifti😉 3 gün sonra da kasette silik görmüştüm ateş olcmustum baktım 36.9 tamam demiştim ondan diyorum size ateş ölçün diye 😀 bunda şaşırtıcı şekilde adet gelmeden 2 gün öncesi kasette pozitif gördüm.😍
Benim ateşin de ne yaptığı belli değil ki. Ama bana sıcak basıyor. Sabah eşimin elini tuttum sen ne kadar sıcaksın diyo. O hırkayla duruyor evde.

Hatta bunda da 23 ünde silik gordum. 24 u sabah kalktım ateşi ölçtüm 36.9. ben düşecek adet gelecek diye beklerken o değeri görünce Dank etti. kan vermeye karar verdim işte o gün 57ydi. 😉

Ateş ölçmeyi onu hiç anlamıyorum ya🤦🏻‍♀️3 gün sonra silik görmüşsün🤔Bu ateşi her zaman ölçmek olurmu?

Olmaz kuzum, sabah yataktan çıkmadan her sabah aynı saatte misal her sabah saat 6 da ya da 7 de kaçta uyaniyorsan,dilaltindan çubuk atesolcer le ölçüyorsun
Ateş ölçmeyi onu hiç anlamıyorum ya🤦🏻‍♀️3 gün sonra silik görmüşsün🤔Bu ateşi her zaman ölçmek olurmu?

Ama halim yok mecbur söylüyorum 🤣🤣 benim çok zor geçer adetim nerdeyse her ay ağrı kesici iğne yaptırıyorum. Bayılma derecesine geliyorum ağrıdan.
Ayy yok hep ağrısız olmuş adetlerim benim..yani o 2 gün normal yani..ama şiddetli diğil..ağrı kesici hiç içmem..En kötü ağrım hamileyken oldu..geceyle acile gitdik..o zaman anladım kötü haber alıcam..çunki bende vücudum saat gibi..

Ayy yok hep ağrısız olmuş adetlerim benim..yani o 2 gün normal yani..ama şiddetli diğil..ağrı kesici hiç içmem..En kötü ağrım hamileyken oldu..geceyle acile gitdik..o zaman anladım kötü haber alıcam..çunki bende vücudum saat gibi..
Keşke benim de ağrısız olsa bayıldığımı biliyorum ben. O yüzden diyorum adet olcak gibi değilim

Hiç moralini bozma biz kadınların herseyi beyinle alakalı kimler kimler ne değerlerle hamile kalıyorlar doğuruyorlar 1 2ay bi dene bakalm olmadi bi ilacı tedavisi vardr elbet ona göre bakarsın
Sağol canım desteğin için🥰
Yani normal değer aralıklarında cıkan değer rezerv icin amh bakılması gerekirdi 😵‍💫
İnan hiç bişey anlamadım ama benim bundan önceki doktorumda ultrason ile bakınca sorun yok deyip hormonlarımı görünce çokda iyi değil demişti ben o zaman detay sormamıştım bugün doktora detal sordum böyle açıkladı

X