Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar folik asit hergün alıyor musunuz kaç aydır kullanıyorsunuz ben gebelik düşündüğümden beri nisandan beri 9 aydır içiyorum bu ara baktım >22 çıktı siz değerlerinizi biliyormusunuz be bilim fazlası da zarar vermez mi doktora yazdım oda içmeye devam et dedi ama tuhaf geldi bana
Ben düzensiz içiyorum hatta gebe olmadığımdan emin olunca bırakıyorum😃 ama doktor bırakma demişti. Bide vücutta depolanmiyor diye biliyorum

Merhaba arkadaşlar ben 3 ay önce ölü doğum yaptım maalesef 24 haftalık bebeğimi 1 Eylülde bebeğimi kaybettim. Bu ay eşimle korunmayı bıraktık hemen olmaz diye. Yumurtlamayı ovülsyon testi ile takip etmedik ancak uygulamaya göre o günleri değerlendirdik. SAT 8 Kasım BAT 5 Aralık. Ama ben de hiç bir adet belirtisi yok üç gün önce gebelik testi yaptım ancak negatif çoktı prodoctor marka test. Ben de bu tabloya katılmak istiyorum. Sizce erken gebelik testi yanılmış olabilir mi adetimden üç beş gün önce akıntım kesilirdi ama şuan çok beyaz akıntım var inşallah hepimizin kucakları dolsun bebişleri sağlıkla dünyaya gelsin 🥰
Hoşgeldin🌸 eklemeleri Papatyamaviss Papatyamaviss yapıyor😊 Bebeğini kaybetmene üzüldüm sebebi neydi acaba ? Allah birdaha yaşatmasın inşallah. Adetine daha 2 gün var biraz daha bekle istersen inşallah vardır 🤲🏻

Eki Görüntüle 3170601
İyi akşamlar canım bende 2 3 aydır inofolic combi kullaniyordum sağlıklı besleniyorm. Bata 3 gün kaldı test yaptim 2 gün arayla bak sonuç böyle
Ya ben yıllardır sağlıklı besleniyorum asla abur cubur paketli ürün gazlı hazır içeçek türevlerini tüketmiyorum daha çok protein ağırlıklı besleniyorum iki yılı geçkindir haftada 3-4 gün olmak üzere ağırlık ağırlıl antrenmanı, pilates, cardio programlı evde sporumu yapıyorum yani her türlü bağışıklığım da iyidir vs ama 6 aydır deniyoruz daha olmadı son iki ay da kimyasal oldu düştü🙄 3 ay daha deneyin gelin dedi doktor ama ben şeyden şüpheleniyorum ilk doğumda sezeryandan kalan bir açıklık varmış sanırım o da enfeksiyon yaparmış. Bu ay fitil kullandım artık ne zaman olur Allahım takdiri diyorum 🤲🏻

Kızlar saflığımı maruz görün de bu göğüslerde hassasiyet nasıl oluyor🤣 kendini dinliyorum diye midir nedir var sanki bugün :) Kaç aydır hiç hissetmedim ama sanki bugün bir dolu gibiler. Arada yoklamak için elliyorum bağri bir şey hissetmiyorum ama dolular. Dokununca ucunun etrafındaki minik minik noktalar kabarık kabarık oluyor. Ben mi yoruyorum böyle belli belirsiz mi oluyor yoksa "hassas olsa bariz net direk kesin anlarsın" mı dersiniz :):)

Kızlar saflığımı maruz görün de bu göğüslerde hassasiyet nasıl oluyor🤣 kendini dinliyorum diye midir nedir var sanki bugün :) Kaç aydır hiç hissetmedim ama sanki bugün bir dolu gibiler. Arada yoklamak için elliyorum bağri bir şey hissetmiyorum ama dolular. Dokununca ucunun etrafındaki minik minik noktalar kabarık kabarık oluyor. Ben mi yoruyorum böyle belli belirsiz mi oluyor yoksa "hassas olsa bariz net direk kesin anlarsın" mı dersiniz :):)
Bende de hiç olmaz o yüzden ne ve nasıl olduğunu asla bilmiyorum 😅

Ya ben yıllardır sağlıklı besleniyorum asla abur cubur paketli ürün gazlı hazır içeçek türevlerini tüketmiyorum daha çok protein ağırlıklı besleniyorum iki yılı geçkindir haftada 3-4 gün olmak üzere ağırlık ağırlıl antrenmanı, pilates, cardio programlı evde sporumu yapıyorum yani her türlü bağışıklığım da iyidir vs ama 6 aydır deniyoruz daha olmadı son iki ay da kimyasal oldu düştü🙄 3 ay daha deneyin gelin dedi doktor ama ben şeyden şüpheleniyorum ilk doğumda sezeryandan kalan bir açıklık varmış sanırım o da enfeksiyon yaparmış. Bu ay fitil kullandım artık ne zaman olur Allahım takdiri diyorum 🤲🏻

Canım inş. En hayırlı en kısa zamanda olacak 🙏 Ama naçizane tavsiyem var. instagram da bir kadın doğum dr.dan okumuştum proteinler ağırlıklı olarak sebzeden olmalı , beyaz et olur ama kırmızı etten uzak durun diyor. (Dr.serhat.jinekoloji) hamilelik ihtimalini arttıran azaltan yiyecekler diye bir resmi var.

Evet ben de okudum bazı yazıları ama Allah'a bırakmaktan başka çaremiz yok. İçmemek daha kötü sonuçlara yol açabilir İnşallah sağlıklı bebeklerimiz olur
İnşallah bitanem. Bide üstüne bişey alerji yaptı ürtiker oldum beş gündür bu kaşıntıları çekiyorum gece gündüz

Eklentiler

• 20221202_231814.jpg
    20221202_231814.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 55
X