Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar folik asit hergün alıyor musunuz kaç aydır kullanıyorsunuz ben gebelik düşündüğümden beri nisandan beri 9 aydır içiyorum bu ara baktım >22 çıktı siz değerlerinizi biliyormusunuz be bilim fazlası da zarar vermez mi doktora yazdım oda içmeye devam et dedi ama tuhaf geldi bana
Canım folik asit suda çözünen bir vitamin yani vücutta fazlası idrarla atılıyor. Fazlası depolanmıyor. Bu nedenle her gün içmek daha mantıklı. Eksik olma riskini almamış olursunuz.. Kİ doktorlarda öyle öneriyor..

Canım folik asit suda çözünen bir vitamin yani vücutta fazlası idrarla atılıyor. Fazlası depolanmıyor. Bu nedenle her gün içmek daha mantıklı. Eksik olma riskini almamış olursunuz.. Kİ doktorlarda öyle öneriyor..
.sonuç >22 ölçülemeyen yükseklikte gelince korktum açıkçası

Ay kızlar yine ben geldim bu bir hafta içinde o kadar karmaşık süreç yaşadım ki.Onceki yazdıklarımı okumayanlar için hiç diğer konulardan bahsetmeyerwk bir şey sormak istiyorum.Bu pazartesi eşimle doktora gitmiştik.Doktor her iki yumurtaliginda da olgunlaşmış yumurtalar var iki günde bir ilişkiye girin demişti.Son adetten sonra 13 gun gecmisti.Biz ilk olarak pazar günü zaten korunmasız ilişkiye girmiştik.Yani 6 gün oldu ama bugün damla damla kahrengi akintim oluyor.Ve sürekli iç çamaşırı terli gibi.Gebelik olabilir mi.Yoksa psikolojik mıdır anlamadım ya.
İnşallah gebesindir 😊

Valla ben internetten toplu almıştım. Bi kaset test almıştım ovülasyonla bide prodoctor mu ne vardı ondan almıştım . Yumurtlamamın 10. Gününde baya belirgin çıktı. Ama kaset test çok silik çıktı . Kan test yaptım peşine buarada 34 çıktı beta değerim
Ne guzel ya masllah bende 10 adet artimed verdim bi türlü teslim edemediler simdi netten alsam baya geç gelir yarin eczaneye sorarim erken olan testide

X