Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Merhabalar arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum umarım hepimiz hayırlı haberler alırız.BAT 2 ARALIK
Sevgili arkaşlar sizlere kısa bir not geçmek istiyorum.5 ay önce 20 haftalık gebeliğim sonlandırılmak zorundakaldı.İlk gebeliğimdi ve sıkıntılı geçiyordu sonunda erken suyum geldi ve doktorlar gebeliği sonlandırmak zorunda kaldılar.Araştırıldığında ise bende kan pıhtılaşması olduğu ortaya çıktı.Doktorum gebelik düşünmeye başladığın zaman kan pıhtılaşma iğnesine başlayacağız dedi.Şu an onu kullanıyorum gebelik olunca da inşallah aspirin ve iğne ile devam edeceğiz.Dualarımızda birbirimizi unutmayalım.Hayırlı haberler almak duası ile amin :)

Herkese merhabalar benide listeye ekler misiniz :) batım 28 kasım fakat yumurtam istenilen ölçülerde oluşmamış ve pcosum varmış aralık itibari ile klomene başlayacakmışız o yüzden bu ay zaten iptal

Merhaba ben de 2 kasımda kürtaj oldum ben de ocak ayında denemek istiyorum ama bekle diyen de çok ne yapmalıyım.

Oy maşallah tabii serde gençlik var aşko

Kızlar, benim klomende 4.günüm her gün foldenpi diye bir ilaç da kullanıyorum. B12 ve D vitaminleri kullanarak her gün de egzersiz yapıyorum. Doktor 22 Kasım da kontrole çağırdı yumartamın takibi için. İlk defa tedavi görüyorum inşallah bu ay olur.

günaydın kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz beni yine stres tuttu yumurtlama dönemi başladı havuç yıyorum sürekli avakoda da hic sevmem ama mecbur bu ay yiyecem

Merhaba ben de 2 kasımda kürtaj oldum ben de ocak ayında denemek istiyorum ama bekle diyen de çok ne yapmalıyım.
vala bana doktor 1 adet gör demişti ama ben korunmadım zaten bu gebeliğim 1 senede ancak olmuştu sanki hemen tutacak mı dedim sonrasında da aklımda soru işareti olmasın diye korunmadım. Zaten ilk 15 gün ilişki yasaktı.

inşallah tutar canım.

günaydın kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz beni yine stres tuttu yumurtlama dönemi başladı havuç yıyorum sürekli avakoda da hic sevmem ama mecbur bu ay yiyecem
ay benım daha baslamadı adet bıtmedı bıle bende aldım bu ay yemeye calıscam tutunamayınce bebıs yararı olur belkı dedım bilemedim , yumurtlama zamanlarıda hep haftaıcıne denk gelıyor soyle cuma cumartesı pazarra gelse babalar gıbı performans sergılesek zaten anca hsonu enerjımız oluyor ben ateşe devam

Bırakmayın yiyin avokado ben kaşıkla yiyorum iyice olgunlaşmış olanları tadı ceviz gibi
Yumurtlama da başlamış değerlendirmeler devam

hepimiz güzel haberlerle gelelim buraya benim de 9 ekim yumurtlamaydı bakalım havuç ağacı cıkacak içimden

Kızlar geçen sene aralık ayında hamile kalan arkadaşımla konuştum çok detaylı nasıl kaldın söyle bakayım dedim.
1 ay boyunca her gün yapmışlar hatta bazen günde 2-3 sabah ise gitmeden yapıyorduk aksam ve gece bir daha yapıyorduk dedi
O ay şak diye hamile kaldı bebeği agustosta doğdu
Bizim de tutarsa biz de her günü değerlendiriyoruz bakalım olacak mı

sorma canım ya en kötüsü sabah çok erken kalkıp duş almak benı mahfediyor

bu ay yumurtlama döneminin hepsini degerlendirmeyi düşünüyoruz bu ay da böyle olsun inşaallah tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…