Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Her gün yapılırda. sabah akşam zor olmaz mı ? Dinlenmek ixin akşam yapiliyor. bı hafta sonuna denk gelmiyor hep sabah kalk ise git bide. İki kere yapınca Kaliteli olur mu ki bilemedim ben siimdi

Maşallah adam iyi dayanmış

Her gün yapılırda. sabah akşam zor olmaz mı ? Dinlenmek ixin akşam yapiliyor. bı hafta sonuna denk gelmiyor hep sabah kalk ise git bide. İki kere yapınca Kaliteli olur mu ki bilemedim ben siimdi
zor olur akşam yapınca daha iyi oluyor yerimden kalkmıyorum en azından dinlenmiş oluyor insan , diğer turlü kalkıyorsun dinlenemiyorsunki hele bizim gibi çalışan olunca cok daha zor

bebiş sizin gene iyi biz eşimle farklı şehirlerdeyiz aramızda 100 km var o yumurtlama hafta sonuna denk gelmez ise yandık

Ay inşallah

Aynen valla yumurtlama hafta içine denk gelirse mecbur o hafta git gel yapacaz herşey bebiş için
valla daha neler yapcaz bakalım şöyle bi sihirli değnek falan olsa da herşey daha kolay olsa hepimiz sağ salim beğimizi kucağımıza alsak benim dün bitti adetim bugün başlıycam bakalım ovülasyon testine aşırı heyecanlıyım ya

hahahahah her güne can mı dayanır ya işe nasıl gitcez

hahahahah her güne can mı dayanır ya işe nasıl gitcez
Yok valla zor zaten sabah akşam her gün benimki sabahın körü işe gidiyor bazen geç geliyor eve işleri yoğun yorgun geliyor bazen sabahları oluyordu biz de son zamanlarda sabahın körü gitmeye başladı olmuyor valla arkadaşıma da dedim can mı dayanır nasıl yaptınız her gün sabah akşam o hamile kalmaya kafaya takmıştı adamı bırakmamış hic şimdi de bebek oldu yapamıyorlar

Hadi hayırlısı pik gördün mü yapıştır benim 9’u pikti aşırı meraktayım tuttu mu diye

Yakındır ilişkiden sonra amuda kalkarız bende çok heyecanlıyım adetime 6 gün kaldı biran önce olayım şu adetide önümüze bakayım hayatımda hiç bir adetimi bu adetim kadar beklememiştim
amanınnn hersey kadınlara zor
Aynen yemin ederim bedavadan baba oluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…