Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ben astrolojiyle ilgileniyorum kızlar ne yapın edin sabahın körü doğurmayın 😂 sabahın erken saatleri bebişin doğum haritasında güneşin 12.evde olması demek oluyor çoğu zaman güneş 12. Evde pek iyi değil kendini pek göstermeyebilir çok çabalar bu hayatta zorluk getirebilir. Sezaryen doğumda malesef çoğu doktor sabahın köründe çocukları alıyor güneş 12 ye geliyor benim de öyle..
İki kuzenimin doğumunda öğle saatlerinde getirttim saatlerini o saatte doğurdular 😂 biri hep der Allah razı olsun senden diye 😅 hatta ben doktoruma şimdiden dedim olurda acil durum dısında dediğim saatte yapamaz olursanız varsa kuralınız başka doktor bakayım şimdiden dedim 🤣
Bana gündüz gözüyle doğururum gibi geliyor nedense 🤣 gece vaktinin sirkadiyen ritmimiz üzerinde etkisi büyük. Nabzımız, salgıladığımız enzimler vb. Pek çok şeyi etkileyebildiğini okumuştum. Hastalıklarda genelde gece ateş yükselir, doğum sancılarının çoğu gece başlarmış 🌸

Bana gündüz gözüyle doğururum gibi geliyor nedense 🤣 gece vaktinin sirkadiyen ritmimiz üzerinde etkisi büyük. Nabzımız, salgıladığımız enzimler vb. Pek çok şeyi etkileyebildiğini okumuştum. Hastalıklarda genelde gece ateş yükselir, doğum sancılarının çoğu gece başlarmış 🌸
Öğlen 12 gibi mis gibi güneş kariyer evinde oluyor o civarlar 🤩🤩💰💸

Evet Satürn döngüsü çok efsane bir şey cidden hem zorluyor çok ama eğer doğru yonetirsen sonrasında büyük ödüller bırakıp gidiyor 😍💙🙏 inşallah söylediği tüm iyi şeyler gerçek olur canım
Ay sezaryandan korkuyorum ben ya 😄 normal doğumdan da korkuyorum ama haha üçüncü bir yol çıkar mı ben dogurana kadar 🤣🤣🤣
Suda doğum 😂 valla ben normal ıstedım korkmadım da hıc sez korktum 13 saat sonunda açıl sez alındım ondada korkcak bısey yokmus 😂

Satürn döngüsü ne yaaaa beni de bilgilendirin noluyo öyle olunca 😊 Allah ım çok cahilim 🤣🤣
Otuz yaşından hemen önceki senelerde Satürn doğum haritasında doğduğun anki yere yeniden geliyor ve döngüsünü tamamlıyor canım. Satürn astrolojide bir nevi eli maşalı öğretmendir. Sınavları zor yerden sorar ama sonra çok güzel notlar ve ödüller verir. Biz de genelde Satürn döngüsünde bizi biraz zorlayan şeyler yaşayabiliriz o döngü tamamlanana kadar ama öğretmeni mutlu edecek çalışkan bir öğrenci olmussak doğru kararlar vermissek ödülünü de alırız. Her şeyden öte sonrası için tecrübe kazanırız. Bundandır ki otuz yaşından sonra daha olgun oluruz Satürn olgunlaşmayi da temsil eder ve döngüsünü bitirdiğinde ödüllerinden biri de budur aslında bize ayaklarımızın yere basmasını sağlayan ilerlememizi kolaylastiran bir olgunluk da verir

Suda doğum 😂 valla ben normal ıstedım korkmadım da hıc sez korktum 13 saat sonunda açıl sez alındım ondada korkcak bısey yokmus 😂
Sezaryandan değil de sonrasından korkuyorum aslında kız ameliyat bir nevi çünkü sonrasında toparlanmak zor diyorlar 😄 sen çabuk kalkabildin mi ayağa sonrası nasıldı?

Otuz yaşından hemen önceki senelerde Satürn doğum haritasında doğduğun anki yere yeniden geliyor ve döngüsünü tamamlıyor canım. Satürn astrolojide bir nevi eli maşalı öğretmendir. Sınavları zor yerden sorar ama sonra çok güzel notlar ve ödüller verir. Biz de genelde Satürn döngüsünde bizi biraz zorlayan şeyler yaşayabiliriz o döngü tamamlanana kadar ama öğretmeni mutlu edecek çalışkan bir öğrenci olmussak doğru kararlar vermissek ödülünü de alırız. Her şeyden öte sonrası için tecrübe kazanırız. Bundandır ki otuz yaşından sonra daha olgun oluruz Satürn olgunlaşmayi da temsil eder ve döngüsünü bitirdiğinde ödüllerinden biri de budur aslında bize ayaklarımızın yere basmasını sağlayan ilerlememizi kolaylastiran bir olgunluk da verir
Çok teşekkür ederim muhtemelen ben onu sağlıkta yaşıyorum 😊atlatıcaz inşallah

Sezaryandan değil de sonrasından korkuyorum aslında kız ameliyat bir nevi çünkü sonrasında toparlanmak zor diyorlar 😄 sen çabuk kalkabildin mi ayağa sonrası nasıldı?
Ben gece oldum sezeryan , sabah 7-8 gıbı ılk ayaga kaldırdılar , babam gelınımızı görmüş 3 ebeyle zor kalkmış bı adım atıp gerı yatmış , gorcem ben senı dıyordu ben bıyandan yatağa tutunup ebenin desteğiyle kalkabıldım ve on dakıka yürüdüm aralıklarla hep o gün , sez sonrakı ılkgecem anamla tartışıp sakın yataktan kalkma dememın üstüne tüm gece tek basıma yattım kalktım ılgılendım enzırdım alt aldım egıldım kalktım wcye gıttım , hastanede yatağın kollarından tutunup kalkmak bana çok kolay geldı evegıdınce sadece tutuncak yer bulamayınca bı kaç gün yardım aldım , hemen korselendım yanı benım vücut ve bunyemde çok zorlanmadım açıkçası 5.gun araba kullanmaya başladım fln gözünü korkutma her ıkısı ıcınde 🙈 bademde şey dıyorum oncesınde cektım okadar rabbım bana güç verdı bılemıcem ben çok korkuyordum korktugum kadar olmadı

Eki Görüntüle 3159460

Ateş takıbı yapmak isteyenler için bunu buraya bırakayım

Hoşgeldiniz Hanımlar :KK52:

*Yumurtlamadan en az 10-12 gün geçmeden test yapmıyoruz.Herkes gruba girdiğinde bunu okusun ve kendine, duygularına hakim olsun :KK20: :KK70:

:KK200:Geç olsun Güç olmasın diyerek bu ayı ben açmak istedim :KK200:

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
Bearhug Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
:KK60: :dua:
@maman
5 Aralık

@smgsmgsmg

8 Kasım
7 Aralık

@trkn0709

6 Kasım
4 Aralık

@savascii

22 Kasım
20 Aralık

@Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​
P Pozitiflerceee :KK60: :dua:
knickerbockerbande:KK60: :dua:
@fatsek
9 Kasım​
6 Aralık​
Ihlamurseven Ihlamurseven :KK60: :dua:
bebekheyecani bebekheyecani
8 Kasım​
3 Aralık​
@knickerbockerbande
11 Aralık​

@ B Buffalosos

@beyons
1 Aralık​
@pozitifbiri:KK60: :dua:
Papatyamaviss Papatyamaviss
10 Kasım​
8 Aralık​
@yanbaz
13 Aralık​
F Feyzacim
9 Aralık​
@trueliving_
5 Aralık​
@September Wind
3 Aralık​
@Evimmis:KK60: :dua:
@ozayse
26 Ekım​
1 aralık​
Hayırlı olsun

bir kaç yerde şey okudum çok sık ilişkiye girmek spermi yavaşlatıyor yumurtlama olsa bile gebelik olmaz diye ama mfk sayfasında teste gerek yok sık sık ilişkiye girin diyor kafam karıştı yani sonuçta kuralı yok sık sık yapılabiliyor hangisi doğru tam anlamadım
Mfk sık sık degil canım 3 güne bir 2 güne bir spermler zaten 3 gün kesin yaşıyorlar ama ben bir boş bir dolu taraftarıyım riske atmamamk için

X