Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Her gün yapılırda. sabah akşam zor olmaz mı ? Dinlenmek ixin akşam yapiliyor. bı hafta sonuna denk gelmiyor hep sabah kalk ise git bide. İki kere yapınca Kaliteli olur mu ki bilemedim ben siimdi

Kızlar geçen sene aralık ayında hamile kalan arkadaşımla konuştum çok detaylı 🤣 nasıl kaldın söyle bakayım dedim.
1 ay boyunca her gün yapmışlar hatta bazen günde 2-3 sabah ise gitmeden yapıyorduk aksam ve gece bir daha yapıyorduk dedi
O ay şak diye hamile kaldı bebeği agustosta doğdu 🧿
Bizim de tutarsa biz de her günü değerlendiriyoruz bakalım olacak mı 😅
Maşallah 🤣 adam iyi dayanmış 🤣

Her gün yapılırda. sabah akşam zor olmaz mı ? Dinlenmek ixin akşam yapiliyor. bı hafta sonuna denk gelmiyor hep sabah kalk ise git bide. İki kere yapınca Kaliteli olur mu ki bilemedim ben siimdi
zor olur akşam yapınca daha iyi oluyor yerimden kalkmıyorum en azından dinlenmiş oluyor insan , diğer turlü kalkıyorsun dinlenemiyorsunki hele bizim gibi çalışan olunca cok daha zor 🥰

ay benım daha baslamadı adet bıtmedı bıle bende aldım bu ay yemeye calıscam tutunamayınce bebıs yararı olur belkı dedım bilemedim , yumurtlama zamanlarıda hep haftaıcıne denk gelıyor soyle cuma cumartesı pazarra gelse babalar gıbı performans sergılesek zaten anca hsonu enerjımız oluyor :KK70:ben ateşe devam
bebiş sizin gene iyi biz eşimle farklı şehirlerdeyiz aramızda 100 km var o yumurtlama hafta sonuna denk gelmez ise yandık :KK70:

Ay inşallah 😂🤲🏻

Aynen valla yumurtlama hafta içine denk gelirse mecbur o hafta git gel yapacaz 😂😂 herşey bebiş için 😅😅
valla daha neler yapcaz bakalım 🤣🤣 şöyle bi sihirli değnek falan olsa da herşey daha kolay olsa hepimiz sağ salim beğimizi kucağımıza alsak❤️ benim dün bitti adetim bugün başlıycam bakalım ovülasyon testine aşırı heyecanlıyım ya 🙈

Kızlar geçen sene aralık ayında hamile kalan arkadaşımla konuştum çok detaylı 🤣 nasıl kaldın söyle bakayım dedim.
1 ay boyunca her gün yapmışlar hatta bazen günde 2-3 sabah ise gitmeden yapıyorduk aksam ve gece bir daha yapıyorduk dedi
O ay şak diye hamile kaldı bebeği agustosta doğdu 🧿
Bizim de tutarsa biz de her günü değerlendiriyoruz bakalım olacak mı 😅
hahahahah her güne can mı dayanır ya işe nasıl gitcez :halay:

hahahahah her güne can mı dayanır ya işe nasıl gitcez :halay:
Yok valla zor zaten sabah akşam her gün 😅🤣 benimki sabahın körü işe gidiyor bazen geç geliyor eve işleri yoğun yorgun geliyor bazen sabahları oluyordu biz de son zamanlarda sabahın körü gitmeye başladı olmuyor valla arkadaşıma da dedim can mı dayanır nasıl yaptınız her gün sabah akşam 🤣 o hamile kalmaya kafaya takmıştı adamı bırakmamış hic şimdi de bebek oldu yapamıyorlar

valla daha neler yapcaz bakalım 🤣🤣 şöyle bi sihirli değnek falan olsa da herşey daha kolay olsa hepimiz sağ salim beğimizi kucağımıza alsak❤️ benim dün bitti adetim bugün başlıycam bakalım ovülasyon testine aşırı heyecanlıyım ya 🙈
Hadi hayırlısı 🥰😍 pik gördün mü yapıştır 🙈🙈🙈 benim 9’u pikti aşırı meraktayım tuttu mu diye

Yakındır ilişkiden sonra amuda kalkarız 😂 bende çok heyecanlıyım adetime 6 gün kaldı biran önce olayım şu adetide önümüze bakayım 😂 hayatımda hiç bir adetimi bu adetim kadar beklememiştim
amanınnn hersey kadınlara zor :KK70:
Aynen yemin ederim bedavadan baba oluyorlar

X