Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Papatyamaviss Papatyamaviss canım sen iyi yapıyorsun sana 2 tane resim atsam bir efekt yaparmisin

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-02-13-40-20-544_photo.editor.photoeditor.photoeditorpro.jpg
    Screenshot_2022-12-02-13-40-20-544_photo.editor.photoeditor.photoeditorpro.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20221202_133854.jpg
    IMG_20221202_133854.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 59
Allah için bakın benim yaptığım renk tonlamasinda şurada birşey var mı

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-02-13-45-45-355_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-12-02-13-45-45-355_com.whatsapp.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 58
merhabalar uzun zamandan beri buradaki yazıları takip ediyorum ancak henüz sorularıma cevap bulmuş değilim bu sefer ben sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim. Adet günüm 4 aralık olması gerekiyor ancak benim 1 haftadır göğüslerimde koltuk altıma kadar uzanan bir ağrı var ve kasıklarımdan bacağıma uzanan belimde sancı var karnımda da oluyor sancı ve çok sık idrarara gidiyorum bu sabah erken gebelik testi yaptım ilk israr ile ancak negatif . Aynı zamnda bugün lavaboda idrardan sonra peçetede çok ama çok hafif kahverengi bir leke gördüm ve bir daha olmadı sizce kan testine giymelimiyim yoksa adetimi mi beklemeliyim yada adet mi olacağım acaba ?

merhabalar uzun zamandan beri buradaki yazıları takip ediyorum ancak henüz sorularıma cevap bulmuş değilim bu sefer ben sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim. Adet günüm 4 aralık olması gerekiyor ancak benim 1 haftadır göğüslerimde koltuk altıma kadar uzanan bir ağrı var ve kasıklarımdan bacağıma uzanan belimde sancı var karnımda da oluyor sancı ve çok sık idrarara gidiyorum bu sabah erken gebelik testi yaptım ilk israr ile ancak negatif . Aynı zamnda bugün lavaboda idrardan sonra peçetede çok ama çok hafif kahverengi bir leke gördüm ve bir daha olmadı sizce kan testine giymelimiyim yoksa adetimi mi beklemeliyim yada adet mi olacağım acaba ?
Canım eğer geç yumurtlama olmadı ise testinde olsaydı muhtemelen çıkardı. Ama bu ay geç yumurtladıysan varsa bile testte çıkmaz. Bence adet gününü bekle ve testi tekrarla

X