Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

kızlar d vitamini için takviye verecek doktor bunun yanında doğal olarak ne tüketebilirim neler yükseltir hep işyerinde oldugum için doğal olarak güneş görmüyorum😢
Canım bende Niqu Niqu gibi tesettürluyum güneş hiç görmüyorum bende takviye alıyorum ve çok memnun kaldım bundan hemde içeriği temiz bir vitamin venatura ismi d3k2 vitamini ve doktorum her ikisini birlikte almanın daha iyi olduğunu söylemişti diğer kullandıklarım bu kadar toparlamamisti değerlerimi bunu 3 aydır kullanıyorum yeni bitti ama ben etkisini çok gördüm yakın zaman da gidip ölçtürcem insallah ama en doğalı gorebiliyorsan guneş el bilekleri ve ayak bileklerinden ve yiyebiliyorsan koyun eti kuyruk yağı tam bir d vitamin deposu

Ayy kuzum bir bilsem..ama bende psikolojik olamaz..çünkü ben kaynanamın evinde bile 1 defa hamileyken tualete gitmişliğim var..hatda her kes döndü baktı😂😂🤦🏻‍♀️hep tualete koşuyorum😜
Valla kafam çorba gibi... Bekleyip göreceğiz yapacak başka birşey yok .. Negatife adapte etsem kendimi karalar bağlıyorum poziftir belki diyorum ya negatifse yine beter olacağım diyorum... Diyorum da diyorum kendi kendimeeee

Valla kafam çorba gibi... Bekleyip göreceğiz yapacak başka birşey yok .. Negatife adapte etsem kendimi karalar bağlıyorum poziftir belki diyorum ya negatifse yine beter olacağım diyorum... Diyorum da diyorum kendi kendimeeee
Kendini yıpratma..benim 17 günüm gecikmem varken..onu yaşadıktan sonra kendime söz verdim birde belirtilere takılmıcam😬o zaman tam gebelikte olan ne varsa bende vardır..hep uyuyordum..mide bulantıları..kaset testlerde kuruma çizgileri..kanda ama neqatif🙄

Kendini yıpratma..benim 17 günüm gecikmem varken..onu yaşadıktan sonra kendime söz verdim birde belirtilere takılmıcam😬o zaman tam gebelikte olan ne varsa bende vardır..hep uyuyordum..mide bulantıları..kaset testlerde kuruma çizgileri..kanda ama neqatif🙄
Anladim canım... Yapacak birşey yom hayırlısı...

X