Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Keşke öyle olsa ama sabah uyandım adet olmuşum normalde 15 Aralık olmam gerekiyordu niye böyle oldu anlamadım

Bende 10. Günde lekelenme oldu. Ve test negatifti dün. Dün akşam sanki iğne batırıyorlar gibi ara ara vajina içindeki kemiğim sızlıyordu böle. Bu sabah uyandım ilk idrarla denedim . 1 2 gün daha bekle eğer leken artmazsa hamile olabilirsin

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Rabbim en yakın zamanda bizde nasip eder inşallah bı kendini yoparla sakinleş sonra kan vermeye kosss belirti olarak ne vardı canım

Eklentiler

• FF0071C5-95B7-48D3-9839-E5D58DD96B09.png
    170,3 KB · Görüntüleme: 50
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Rabbim en yakın zamanda bizde nasip eder inşallah bı kendini yoparla sakinleş sonra kan vermeye kosss belirti olarak ne vardı canım
Allahım isteyen herkese tez zamanda inşallah nasip etsin Canımsınız hep dualarımdasız
Belirtim şöyle bugün hafif ishallik var. Benim gögüslerim sadece hassaslaştı çok bi agrım olmadı. Özellikle dün ve önceki akşam kahverengi sümümsü akıntım peçeteye sildikçe geldi dün akşamda sürekli iğne batmalarım oluyodu kasığıma kramp giriyodu ara ara. Ciddi gazım vardı.

Yavrum hayırlı olsun inşallah ben kaset testte de görüyorum git kan ver hemen

Her ikisinde de var canım.Hayırlı uğurlu olsun kuzum.Darısı bizlere.Bat ne zamandı sende?

Yavrum hayırlı olsun inşallah ben kaset testte de görüyorum git kan ver hemen
Çok sağol canım benim hadi darısı senin başına beklemedeyiz gidip verim mi hemen kan yoksa beklimmi bi iki gün daha . Burda çok kimyasal gebelik falan muhabbeti oldu ondanda korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…