Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Çok sağol canım benim 😍hadi darısı senin başına beklemedeyiz😍 gidip verim mi hemen kan yoksa beklimmi bi iki gün daha . Burda çok kimyasal gebelik falan muhabbeti oldu ondanda korkuyorum 😞
Şuan kötüyü düşünme canım inşallah herşey yolunda gider güzel güzel bebegini kucağına alırsın 🤲 kan ver istersen hemde emin olursun 🦋

Kızlaaaaaar az önce ilk idrarla test yapim dedim.
Ay ben hamilemiyiiiim . Kaset test çok belli olmuyor ama erken gebelik silik çıktıı. Ay napcam şimdi bilmiyorum bi garip duygular içindeyimmmm
Eki Görüntüle 3170004
Hamilesin vallahi harika hadi gözün aydın olsun canım güzel güzel ilerlesin inşallah 🤲😇

Bende 10. Günde lekelenme oldu. Ve test negatifti dün. Dün akşam sanki iğne batırıyorlar gibi ara ara vajina içindeki kemiğim sızlıyordu böle. Bu sabah uyandım ilk idrarla denedim . 1 2 gün daha bekle eğer leken artmazsa hamile olabilirsin
evet 10 gunden sonrakı gun cıkarsa cıkıyor zaten yanı aslında ılk oncelk o 10 gunu atlatmak sonra bakmak benımde hep oylec ıktı. tebrikler bebegım

Günaydın ateş kardeşliği. Çizgiyi çekti bizimki. İlişki değerlendirmesi bir gün önce ve bir gün sonra olmuş. Bakalım yakalamış mıyız🙄 Papatyamaviss Papatyamaviss pozitifbiri pozitifbiri @Deepblues @TASUU
Günaydın cancan :) Grafiğin ateş ediyor maşallah😎

Günaydın bence umut vadediyor 😂benımkını atıp göz kırlılıgı yapmak istemezdim ama 😂 buyrun
Aşk olsun kız gayet de güzel müthşko bir grafik ateşine sağlık :KK68:

Kızlaaaaaar az önce ilk idrarla test yapim dedim.
Ay ben hamilemiyiiiim . Kaset test çok belli olmuyor ama erken gebelik silik çıktıı. Ay napcam şimdi bilmiyorum bi garip duygular içindeyimmmm
Eki Görüntüle 3170004
Haaamillllesin❤️ sağlıkla ilerler değerin inşallah canım benim kan ver istersen

kızlar günaydın dün hastaneye gittim moralim çok bozuldu vajinal ultrasonda bende bi tane miyom varmış küçük ceviz kadar rahim dışında dedi doktor hamileliliğe bi engel degil dedi yumurtalıklar iyi bi sıkıntı yok ama ben biraz internetten baktım hamile kalınca oda buyuyormuş hatta düşüge sebep oluyormus erken doguma çok üzüldüm ayrıca akşam tahlillerimde cıktı baktım D vitanım cok düşük bide anlamadığım C.R.P diye bi test de 10 cıkmış oda yüksek sonucları pazartesi gösterecem ama çok kötü oldum böyle bişey yaşayan sağlıklı bebeği olan olmuşmudur 😢😢😢😢😢

X