Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benide

Valla beklemeye devam artık yapacak bişey kalmadı zaten
Aynen..eşimden gizletmek istiyorum sonra heves ediyor sanıyorki hamileğim..ama dün gizletemedim..yani adet öncesi mide bulantım oluyor bende..ama bu kadar erkenden başlamaz hele mide ağrısı gebelikte oluyordu bende..

Canım inşallah öyledir bende hafif bi kasık batması var sadece. Ama sabah kendim bi güzel geldim aynaya bakınca eşime sordum sence bugün değişik görünüyor muyum diye yüzün ışıldıyo sanki dedi
Aynen..eşimden gizletmek istiyorum sonra heves ediyor sanıyorki hamileğim..ama dün gizletemedim..yani adet öncesi mide bulantım oluyor bende..ama bu kadar erkenden başlamaz hele mide ağrısı gebelikte oluyordu bende.

Eğer dünkü yerleşme ise hala hcg hormonu çıkacak kadar salınmamış olabilir biraz daha sabret bence. Regl olmadığın sürece modunu düşürme

Dur bakalım daha erken yavrum umut kırmızıları görene kadar vardır

Ben dün bir yerde okudum İnşa Allah dememek lazımmış..Amin deyek canım.Yaa belki varama ben gebelikte resmen solmuştum..hiç güzel olmamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…