Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Insallah yerlesmedir canim devami gelmez yarin test yapacaktin zaten bakalim ne cikacak ben de heycanliyim senin adina

Canım ilk çocuğum oldu benim ama mesela yine de gerek var mı bu testi yaptırmaya
Benim de ilk çocuğum da hiç bir sorun yoktu ama sonrasında ki 3 düşük yapmamın sebebi kan pıhtılaşmasıymış.. Bence yine de yaptırın bı tane doktor pıhtılaşma sonradan oluşan bir hastalık demişti başka bir doktor doğuştan gelen gen bozukluğu demişti

Çok şükür iyiyim kuzum ben de. Eşim kaçak dövüşse de Allah verecekmiş demek ki bu ay nasip oldu ben de yeni gebeyim. Ayakkabimın altına seni de yazayım kuzum arkamdan gel hemencik hayırla gel inşallah
Yaaaaa ciddi misin ay çok sevindim. Sımsıkı tutunsun yavrun sana sağlıkla kucakla inşallah. Yaz canım yaz ben de ardından geleyim buradakilerle inşallah

Ovulasyon 9. Gün ne oluyor canim ?
Yumurtlama in 9. Günü mü

Umca kullanıyor musun?

Canim kreşe mi gidiyor ?
Malesef bu yaşlarda kreşlerde yeni virüsle tanışıyorlar ve bagisikliklari güçlü değil yeni virüslere karşı.

Çok geçmiş olsun.

Yanlış yapmıyorsun canim. Çocuk bu işte, hastalaniyirlar.

Kizlar ilişki sonrası hemen pecetede kahverengi leke neden gelir??
Bende gebelik varken haberim yoktu tabi ilişkiden sonra peceteye kan gelmişti ama benim çok açık pembeydi internette gebelik olabilir yazıyordu inanmamıştım ki ondan sonra reglimg ecikti gebe oldugumu öğrendim canım

2. Kez yumurtlama olabilir bebeğim ateş konusunda çok bilgim yok onu hiç denemedim ama

Ay inşallah canım güzel ve hayırlı haberler alalım yarın

Çok sağ ol canım benim öksürük de var aynen hatta bir ara bronşit de olmuştur. Kulağında enfeksiyon oldu en son o bir türlü geçmiyor geçiyor gibi oluyor tekrar oluyor korkutmaya başladı
Canım dene doğal yöntemler her zaman daha sağlıklıdır şifa olsun inşallah

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-01-23-25-44-50_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 31
Ayy senin ve Miss ela nın hayırlı haberlerini heyecanla bekliyorum

Canım bende ürtiker var ama o geçen birşey değil öyle benim bildiğim bende hep oluyor arada azıyor ve gidiyor yediğime bağlı cips abur cubur yiyince azıyor bi doktorunla görüş derim hatta sanırım kimisinde gebelikte ilerde son zamanlarda azıyormuş bende ilk gebeliğimde olmadı ama

Sabah bu mesaji atmistim aksam dayanamayıp kaset test yaptim silik cizgi var gibi 10.dkya dogru netlesti ama adete 1 gün kala daha koyu olması gerekmez miydi bilen var mdır?
Tebrik ederim canım gayet güzel yavaş yavaş koyulaşır testin adetin bir kaç gün geçince genelde tam kırmızı oluyor çizgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…