Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bende gebelik varken haberim yoktu tabi ilişkiden sonra peceteye kan gelmişti ama benim çok açık pembeydi internette gebelik olabilir yazıyordu inanmamıştım ki ondan sonra reglimg ecikti gebe oldugumu öğrendim canım
Keşke öyle olsa ama sabah uyandım adet olmuşum😥 normalde 15 Aralık olmam gerekiyordu niye böyle oldu anlamadım

Eklentiler

• 20221202_075334.jpg
    20221202_075334.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar günaydın bugün erken gebelik testim koca bir tek çizgi ile sonuçlandı ama o dün ki lekelenme neydi o zaman 😔 yumurtlama pik gördükten sonra geçen 10. Gündü bugün olsa çıkardı erken gebelikte diye düşünüyorum bu ay da eleneceğim sanırım 😔
Bende 10. Günde lekelenme oldu. Ve test negatifti dün. Dün akşam sanki iğne batırıyorlar gibi ara ara vajina içindeki kemiğim sızlıyordu böle. Bu sabah uyandım ilk idrarla denedim . 1 2 gün daha bekle eğer leken artmazsa hamile olabilirsin

Kızlaaaaaar az önce ilk idrarla test yapim dedim.
Ay ben hamilemiyiiiim . Kaset test çok belli olmuyor ama erken gebelik silik çıktıı. Ay napcam şimdi bilmiyorum bi garip duygular içindeyimmmm
Eki Görüntüle 3170004
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Rabbim en yakın zamanda bizde nasip eder inşallah bı kendini yoparla sakinleş sonra kan vermeye kosss 🥰 belirti olarak ne vardı canım

Eklentiler

• FF0071C5-95B7-48D3-9839-E5D58DD96B09.png
    FF0071C5-95B7-48D3-9839-E5D58DD96B09.png
    170,3 KB · Görüntüleme: 50
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Rabbim en yakın zamanda bizde nasip eder inşallah bı kendini yoparla sakinleş sonra kan vermeye kosss 🥰 belirti olarak ne vardı canım
Allahım isteyen herkese tez zamanda inşallah nasip etsin 🙏🏼 Canımsınız hep dualarımdasız 🙏🏼
Belirtim şöyle bugün hafif ishallik var. Benim gögüslerim sadece hassaslaştı çok bi agrım olmadı. Özellikle dün ve önceki akşam kahverengi sümümsü akıntım peçeteye sildikçe geldi dün akşamda sürekli iğne batmalarım oluyodu kasığıma kramp giriyodu ara ara. Ciddi gazım vardı.

Ay ben hamilemiyiiiim . Kaset test çok belli olmuyor ama erken gebelik silik çıktıı. Ay napcam şimdi bilmiyorum bi garip duygular içindeyimmmm
Eki Görüntüle 3170004
Yavrum hayırlı olsun inşallah ❤️ ben kaset testte de görüyorum git kan ver hemen

Eki Görüntüle 3170004
Her ikisinde de var canım.Hayırlı uğurlu olsun kuzum.Darısı bizlere.Bat ne zamandı sende?

Yavrum hayırlı olsun inşallah ❤️ ben kaset testte de görüyorum git kan ver hemen
Çok sağol canım benim 😍hadi darısı senin başına beklemedeyiz😍 gidip verim mi hemen kan yoksa beklimmi bi iki gün daha . Burda çok kimyasal gebelik falan muhabbeti oldu ondanda korkuyorum 😞

X