Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Sabah bu mesaji atmistim aksam dayanamayıp kaset test yaptim silik cizgi var gibi 10.dkya dogru netlesti ama adete 1 gün kala daha koyu olması gerekmez miydi bilen var mdır?
Var canım koyu işte kız daha nasıl koyu olsun kıpkırmızı olacak diye birşey yok ki saglıkla ilerlesin inşallah

Benimde oluyor hatta acaba bu yüzden mi hamile kalamıyorum diye düşünüyordum ama alakası yokmuş ama oluyor bi kac gun

9-10 yaşında da böyleyiz bizde her hafta değil her aya düştü hastalık sikligi

Ateş için çok güzel bir yöntem vardı canım çocuklara bulayım atayım sana olur mu inşallah şifa olur ben bu konuda bitkiselciyim hep

Kizlar çörekotu bal tarçın karışımı yemeğe karar vermiştim ama sonra aklıma geldi ki benim eşim şehir dışında görevde. 9Aralık'ta gelecek ama benim muhtel yumurtlama tarihim 12 Aralık. Yemiyim değil mi ovulasyonu öne çeker falan. Erken yumurtlarim diye korkuyorum

Öyleyse yeme canım ovulasyonu öne çekme ihtimali yüksek bende yemeyecegim zaten zayıfım iştahımı kesti zaten yumurtam zamanında çatlıyor benim luteal fazim Ka kısaldı bu aralar regl dongum 26 güne düştü

Sürekli hastalar burun devamlı akıyor. Geçen sene ateş çok oldu bu sene ayakta atlatıyorlar ama iyileşme diye bir şey yok. Kreşe giden hemen hemen bütün çocuklar ayni durumda. Ama bağışıklık güçlendirici bir şeyler kullanmak gerek. Dr a danisabilirsin canım. Devamlı antibiyotik te sıkıntı

Kadınlık ne karmaşıkmış

Ateş takibine göre reglin 10.günü yumurtlama günüm. Ama bugün de yumurta akı gibi akıntı görünce ovülasyon testi yapayım dedim epey kırmızı çıktı. Ben acaba yeni mi yumurtluyorum yoksa ikinci kez mi
Gelecek ay gebelik çalışmalarına başlayacağız neyin ne olduğunu bileyim dedim net hiç bir şey yok Sizce nasıl?
pozitifbiri September Wind Miss ela Bearhug fnd_50

Eklentiler

• 14B3A325-D41F-42DE-93E3-391E81F69A31.jpeg
    356,6 KB · Görüntüleme: 53
  • 83F68EE8-DAC2-4D36-89BB-113FADA75753.jpeg
    72,5 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…