Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Sabah bu mesaji atmistim aksam dayanamayıp kaset test yaptim silik cizgi var gibi 10.dkya dogru netlesti ama adete 1 gün kala daha koyu olması gerekmez miydi bilen var mdır?
Hayır canım dollenmeye göre değişir erken gebelik bile değil kaset test inşallah sağlıklıdır bebişin gecikince direk kan ver canım

Sabah bu mesaji atmistim aksam dayanamayıp kaset test yaptim silik cizgi var gibi 10.dkya dogru netlesti ama adete 1 gün kala daha koyu olması gerekmez miydi bilen var mdır?
Maşallah bebiş var canım onu o şekilde değerlendirme ben adet 5 gün geçtikten sonra test yapmıştım da senin sonuç kadar birşey çıkmıştı sen 1 gün daha var diyorsun düşün benim 5 gün falan geçmişti inşallah güzel ilerler bebişin seninle devam eder

Valla senin bu belirtiler bende geçen ay vardı çok fenaydı adetten 3 gün önce kan verince 1.20 çıkmıştı acaba diyorum kimyasal mi gecirdim geçen ay çünkü diğer adet dönemi öncesi yaşadıklarından çok farklıydı geçen ay

Ya kızlar ben biraz yürüyüş yapayım dedim 1-1.5 saat yürüdüm geldim wc ye bi çıktım ki afedersiniz peçete koymuştum onun üzeri böyle açık kahve tonlarında akıntım gelmiş az değil ama bir peçete üzerine boydan boya olmuş bugün ovulasyon 9. Gün bitiyor sizce bu yerleşme kanaması mı bu arada devamı gelmedi bu olay olalı 2 saat oluyor hala devamı yok

Ayyyyy evet var bide yeni yapmışsın sabah idrarıyla daha net çıkar canım hayırlısı olsun inşallah

Arkadaşlar alakası yok ama bir şey soracağım ya 4.5 yaşında oğlum var. Küçük çocuğu olup da sürekli hasta olan var mı ya ben kafayı yicem artık çocuk hep hasta sürekli ateşli daha dün bir şişe antibiyotik bitti şimdi yine ateşli 38-39 derece. Ama her hafta hasta her hafta antibiyotik yoruldum ya çocuğum da yoruldu doktor hastane ilaç tedavi fobisi oldu artık duymak istemiyor ya korkmaya başladım artık okul başladığından beri böyle sürekli geçen sene de böyleydi bu sene de böyle

Ayyyyy inşallah yerleşme kanamasıdır canım ayyyyy bugün ne güzel haberler alıyoruz böyle darısı başıma

İnşallah bebegi görürsün canım hızlı bir şekilde gelişir

Benim ki 4 yaşında ve eylülden beri burun Akıntısı durmadı zaman zaman azalıyor zaman zaman çoğalıyor, ona eşlik eden öksürük ve bazen de ateş. Kreşe başladı güya 1 ayda gittiği günler sayılı ve kimle konuşsam herkes aynı şeyleri söylüyor

Ayyyyy inşallah yerleşme kanamasıdır canım ayyyyy bugün ne güzel haberler alıyoruz böyle darısı başıma
Ya dua et canım inşallah öyledir yaaaa hemen arkasına test yapıyım dedim normal kaset test ama maalesef negatif çıktı yarın sabah erken gebelik testi yapacağım ovulasyon 10. Gün oluyor yarın

Alerjisi olabilir canm alerji testi yaptırdınız mı

Ya dua et canım inşallah öyledir yaaaa hemen arkasına test yapıyım dedim normal kaset test ama maalesef negatif çıktı yarın sabah erken gebelik testi yapacağım ovulasyon 10. Gün oluyor yarın
Yavrum inşallah öyledir o kadar çok isterim ki olmasını Allah hepimizin gönlüne göre versin çıkarsa çok sevinirim

Hamile kalmanı zorlaştırabilir canım %30 larda normal diye biliyorum

Ben varım benim oğlumda 4 yas 4 aylik ve hergun hastanede desem yeridir astim nöbeti dediler yok alerji dediler oda cikmadi ilk defa bu sene bu hastalıklara ek atesi cikiyor hep okduruyo ciğeri temiz bende şaşırdım artık ilac vermiyorum doğal bir ilaç aldim onu verdim duzeldi şimdilik hala öksürük var ama sen istersen bi alerji testi yaptir alerjik olan çocuklar da sık sık hastalanır için rahat olur en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…