Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Hosgelmissin kuşumm , modun nasıl iyi misin, son gördüğümde Haziran miydi Temmuz mu öyle bir zamandi sanırım. O zamanlara göre daha iyisindir umarım moral olarak 🥰
İyiyim kuzu bu sefer tedbirlerle başlıyorum inşallah kan sulandırıcı folik asit vitaminlerle devam bu ay verdim startı çok bekletmeden olur inşallah. Sende durumlar ne?

Kizlar çörekotu bal tarçın karışımı yemeğe karar vermiştim ama sonra aklıma geldi ki benim eşim şehir dışında görevde. 9Aralık'ta gelecek ama benim muhtel yumurtlama tarihim 12 Aralık. Yemiyim değil mi ovulasyonu öne çeker falan. Erken yumurtlarim diye korkuyorum
Adetliyken başlıyorsun canım yumurtlama olunca bırakıyırsun diye biliyorum yanlış olmasın ama. Bence bırakmayada gerek yok çörek otu bal tarçın bunlar faydalı şeyler zaten ara ara ye kuzum havuç ye avakado ye iyi gelir 🤗🤗

Ya kızlar ben biraz yürüyüş yapayım dedim 1-1.5 saat yürüdüm geldim wc ye bi çıktım ki afedersiniz peçete koymuştum onun üzeri böyle açık kahve tonlarında akıntım gelmiş az değil ama bir peçete üzerine boydan boya olmuş bugün ovulasyon 9. Gün bitiyor sizce bu yerleşme kanaması mı 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 bu arada devamı gelmedi bu olay olalı 2 saat oluyor hala devamı yok
İnşallah dediğin gibidir ve gönlünce olur herşey canım benim bol hamişli bir ay olsun inşallah 😍😇🤲

Kızlar çenemde çıkan kızarıklığa bakın birden çıktı sanki yere düşüp sürtmüşüm gibi görünüyor kameram çok iyi olmadığından net çekemedim bu neden olurrr
20221201_220518.jpg

Kadınlık ne karmaşıkmış 😵‍💫

Ateş takibine göre reglin 10.günü yumurtlama günüm. Ama bugün de yumurta akı gibi akıntı görünce ovülasyon testi yapayım dedim epey kırmızı çıktı. Ben acaba yeni mi yumurtluyorum yoksa ikinci kez mi 🤷🏼‍♀️
Gelecek ay gebelik çalışmalarına başlayacağız neyin ne olduğunu bileyim dedim net hiç bir şey yok 🤦🏼 Sizce nasıl?
@pozitifbiri September Wind September Wind @Miss ela Bearhug Bearhug @fnd_50
Kuzum ateş konusunda hiç bilgim yok ama ovulasyon testin pozitif şu an...
Ateşe göre yumurtlama hangi gündü? Korunmasız ilişki oldu mu? Belki de hamilesin çünkü hamilelik olunca da ovulasyon koyu çıkıyor. İkinci kez yumurtlama olması da muhtemel tabi bazen oluyor canım

Ateş takibine göre reglin 10.günü yumurtlama günüm. Ama bugün de yumurta akı gibi akıntı görünce ovülasyon testi yapayım dedim epey kırmızı çıktı. Ben acaba yeni mi yumurtluyorum yoksa ikinci kez mi 🤷🏼‍♀️
Gelecek ay gebelik çalışmalarına başlayacağız neyin ne olduğunu bileyim dedim net hiç bir şey yok 🤦🏼 Sizce nasıl?
Canım ovülasyon testin pozitif değil. İnnovitanın ovülasyonunu bende kullandım. T çizgisi c ile aynı koyulukta yada ondan daha koyu olmalı. Ben bariz bir yumurtlama gördükten 5 gün sonra yine böyle koyulaşmaya başlamıştı ama yumurtlama değildi mesela aşağıya daha önceki testlerimi bırakayım incelersen anlarsın

Eklentiler

• IMG_20220904_121851.jpg
    IMG_20220904_121851.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 50

Ben çok duydum ayda iki kez çift çizgi gören çok büyük şans resmen bakarsın bu aydan hamile olursun ah ne güzel ne güzel çok stresli günleri görmeden hoop süpriz 🤗😍 ateş düşük geldi ama çok ateş konusunda bende bu ay ilk koz kontrole başladım öğrenmeye çalışıyorum. Ama test şuan yumurtlama gösteriyor hazır vaziyette 🤩eğer hazırsan salıver gitsin kısmet sonuçta 🤗

Canım ovülasyon testin pozitif değil. İnnovitanın ovülasyonunu bende kullandım. T çizgisi c ile aynı koyulukta yada ondan daha koyu olmalı. Ben bariz bir yumurtlama gördükten 5 gün sonra yine böyle koyulaşmaya başlamıştı ama yumurtlama değildi mesela aşağıya daha önceki testlerimi bırakayım incelersen anlarsın
Yumurtlama değilken neden ikinciye koyulaşti acaba

Kuzum ateş konusunda hiç bilgim yok ama ovulasyon testin pozitif şu an...
Ateşe göre yumurtlama hangi gündü? Korunmasız ilişki oldu mu? Belki de hamilesin çünkü hamilelik olunca da ovulasyon koyu çıkıyor. İkinci kez yumurtlama olması da muhtemel tabi bazen oluyor canım
Hamilelik olduğunu hiç sanmıyorum çünkü doğal yollarla hiç gebelik yaşamadım bir kez klomen ile hamile kaldım. Hem döllenme olsa bile bu kadar kısa zamanda yerleşme bile olmamıştır bence o yüzden ihtimal veremiyorum. Ateşe göre yumurtlamam reglden itibaren 10.gündü bugün 14.gün

O zaman ben teste devam edip yumurtlama gerçekleşecek mi takip edeyim

Hamilelik olduğunu hiç sanmıyorum çünkü doğal yollarla hiç gebelik yaşamadım bir kez klomen ile hamile kaldım. Hem döllenme olsa bile bu kadar kısa zamanda yerleşme bile olmamıştır bence o yüzden ihtimal veremiyorum. Ateşe göre yumurtlamam reglden itibaren 10.gündü bugün 14.gün
O zaman ikinci kez yumurtlama olabilir canım hiç belirtin var mı akıntı, cinsel istek artışı vs?

Ben çok duydum ayda iki kez çift çizgi gören çok büyük şans resmen bakarsın bu aydan hamile olursun ah ne güzel ne güzel çok stresli günleri görmeden hoop süpriz 🤗😍 ateş düşük geldi ama çok ateş konusunda bende bu ay ilk koz kontrole başladım öğrenmeye çalışıyorum. Ama test şuan yumurtlama gösteriyor hazır vaziyette 🤩eğer hazırsan salıver gitsin kısmet sonuçta 🤗
Ah bende senin gibi düşünebilsem☺️ O kadar çok olumsuzluk var ki gebelik olsa hayatımın şoku olur sanırım.

X