Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Hosgelmissin kuşumm , modun nasıl iyi misin, son gördüğümde Haziran miydi Temmuz mu öyle bir zamandi sanırım. O zamanlara göre daha iyisindir umarım moral olarak
İyiyim kuzu bu sefer tedbirlerle başlıyorum inşallah kan sulandırıcı folik asit vitaminlerle devam bu ay verdim startı çok bekletmeden olur inşallah. Sende durumlar ne?

Adetliyken başlıyorsun canım yumurtlama olunca bırakıyırsun diye biliyorum yanlış olmasın ama. Bence bırakmayada gerek yok çörek otu bal tarçın bunlar faydalı şeyler zaten ara ara ye kuzum havuç ye avakado ye iyi gelir

İnşallah dediğin gibidir ve gönlünce olur herşey canım benim bol hamişli bir ay olsun inşallah

Kuzum ateş konusunda hiç bilgim yok ama ovulasyon testin pozitif şu an...
Ateşe göre yumurtlama hangi gündü? Korunmasız ilişki oldu mu? Belki de hamilesin çünkü hamilelik olunca da ovulasyon koyu çıkıyor. İkinci kez yumurtlama olması da muhtemel tabi bazen oluyor canım

Canım ovülasyon testin pozitif değil. İnnovitanın ovülasyonunu bende kullandım. T çizgisi c ile aynı koyulukta yada ondan daha koyu olmalı. Ben bariz bir yumurtlama gördükten 5 gün sonra yine böyle koyulaşmaya başlamıştı ama yumurtlama değildi mesela aşağıya daha önceki testlerimi bırakayım incelersen anlarsın

Eklentiler

• IMG_20220904_121851.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 50
Ben çok duydum ayda iki kez çift çizgi gören çok büyük şans resmen bakarsın bu aydan hamile olursun ah ne güzel ne güzel çok stresli günleri görmeden hoop süpriz ateş düşük geldi ama çok ateş konusunda bende bu ay ilk koz kontrole başladım öğrenmeye çalışıyorum. Ama test şuan yumurtlama gösteriyor hazır vaziyette eğer hazırsan salıver gitsin kısmet sonuçta

Yumurtlama değilken neden ikinciye koyulaşti acaba

Hamilelik olduğunu hiç sanmıyorum çünkü doğal yollarla hiç gebelik yaşamadım bir kez klomen ile hamile kaldım. Hem döllenme olsa bile bu kadar kısa zamanda yerleşme bile olmamıştır bence o yüzden ihtimal veremiyorum. Ateşe göre yumurtlamam reglden itibaren 10.gündü bugün 14.gün

O zaman ben teste devam edip yumurtlama gerçekleşecek mi takip edeyim

O zaman ikinci kez yumurtlama olabilir canım hiç belirtin var mı akıntı, cinsel istek artışı vs?

Ah bende senin gibi düşünebilsem O kadar çok olumsuzluk var ki gebelik olsa hayatımın şoku olur sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…