Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

O zaman ikinci kez yumurtlama olabilir canım hiç belirtin var mı akıntı, cinsel istek artışı vs?
Akıntı var ama yumurta akı mı yapışkan mı ikisi arasındayım. Cinsel istekte yok şu an. Ama 4 gün önce kocamı sağda solda sıkıştırıyordum o zaman vardı acaba ilişkiden sonra olan akıntıları yumurtlama akıntısı mı sanıyorum bilmiyorum ki. Sizde de öyle oluyor mu

Kızlar bendede TV bakıyordum aniden kalbımda çarpıntı oldu..ellerim buz gibi oldu..kürtajdan sonra öyle olmuştum..doktor dedi kalbta sorun yok..hepsi stres .şimdide kesin yine gebelik stresi..Eşim diyor sen kendini mahv ediceksin..aslında sanki stres yapmıyorum..ama biz farkında olmuyoruz..resmen korktum

Valla zaten başımıza ne geliyorsa farkında olmayıp içimize attıklarımızdan geliyor. Ben terapi alıyorum şimdi antidepresan da kullanıyorum. 10 yıl önce babamı kaybetmiştim. Yeni patladı. O yüzden Allah bilir deyip tevekkül etmek en güzeli insanın içi rahatlıyor. Herşeyin ondan geldiğini düşününce.

Allah o dünyasını versin canım.Ya aslında benimde eskiden çok acı günlerim olmuş..eskiden öyle oluyordum..şimdide biliyorum yaş sınırda olduğu için birde bu kürtaj olayı tamamen yıpratdı beni..anne babada uzakta..eşim iyi olsa bile..başka memlekette zor oluyor bu durumlarda

Evet oluyor ilişkiden bir gün sonra içeride kalan spermler aynı yumurtlama akıntısına benzer şekilde gelebiliyor yumurtlama akıntısı ile ikisinin farkı şu oluyor ben de yumurtlama dönemi yumurta akı şeklinde akıntıya ek olarak böyle sanki oraya kayganlastirici sıkmışım gibi bir ıslaklık ve kayganlık oluyor ekstra. Bir de cinsel istek ben de normal zamana göre aşırı aşırı fazla oluyor hiç test yapmasam o istekten bile anlıyorum aslında dönemin geldiğini
Bunlar yoksa lh dalgalanması yaşıyor olabilirsin ama onda da hiç bu kadar koyu görmedim ben testimi valla bir süre takip et bakalım ne olacak

Çok şükür iyiyim kuzum ben de. Eşim kaçak dövüşse de Allah verecekmiş demek ki bu ay nasip oldu ben de yeni gebeyim. Ayakkabimın altına seni de yazayım kuzum arkamdan gel hemencik hayırla gel inşallah
İyiyim kuzu bu sefer tedbirlerle başlıyorum inşallah kan sulandırıcı folik asit vitaminlerle devam bu ay verdim startı çok bekletmeden olur inşallah. Sende durumlar ne?

Farkı çözemedim iki akıntı arasındaki ondan yanılıyor olabilirim Çok sağol canım bakalım takip edeyim başka çarem yok

İkinci kez de yumurtluyor olabilirsin kuzum. Ya da test yanıltıyordur. Ateş daha garantili... Bu benim fikrim

Canımsın üzme kendini

Panik atak.. bende de var bu akşam bende tv izlerken biri midemi sıktı sanki buz kestim kalbim küt küt dua okudum hemen bu arada oluyor bana panik diyr teşhis konmuştu stresten malesef.. diyelim bir kaç gün kafaya bisey taktık hemen o gün olmuyor hic alakasız zamanda vuruyor atak böyle normal stres yapmamak lazım ama insanız

Geçen sene de ateş çok oldu hatta geniz eti şişti falan geniz etinden ameliyat oldu anaokuluna gidiyor mecbur gidiyor ben de çalışıyorum çünkü. Sürekli hasta. Halbuki abur cubur paketli ürün vs tüketmez temiz içerikli beslenir aslında çok iştahlı bir çocuk değil. hakiki pekmez vermeye başladık, d vitamini alıyor yani bilmiyorum nerede yanlış yapıyorum

Canım cok geçmiş olsun benim kızımda öyleydi surup igne hic işe yaramıyordu muhtemelen vücuttan atamadığı enfeksiyon var ben zencefil bal veriyordum cok az yarım cay kasıgı kadar böyle geçti bide kuru bir öksürük oluyordu uyurken öyle öksürüyorduki durmadan organik sirke önerdi Bi aktar direk kesiyordu uyuyordu ben bu sekilde yapıyorum cok şükür kızım uzun zamandır antibiyotik almadı bu yüzden

Canım ben de akşam yapmıştım daha regle 2 gün vardı. Böyle çıkmıştı. Sabah daha net çıkınca kan verdim 57ydi beta
Sabah bu mesaji atmistim aksam dayanamayıp kaset test yaptim silik cizgi var gibi 10.dkya dogru netlesti ama adete 1 gün kala daha koyu olması gerekmez miydi bilen var mdır?

Bebeğim ben ilaclari bırakalı çok oldu. Çok daha az kullanıyoruz artık. Onların yerine keçiboynuzu pekmezi, kozalak pekmezi(bu efsane bence), zohre ana nin sarı renkli arı sütü propolis vs çocuk karışımını kullanıyorum. Yeni yeni balık yağına da başladım. Maşallah bu sene daha iyiler. Ama ne verirsen ver düzen önemli... Mfk nin vitamini de guzel bak. Benim küçük oğlumun 1.5 yaşında 3 gece bronsitten yatmışlığı var... Az cekmedik ama zamanla da azalıyor

Aynen bencede panik atak..bende dua okudum..hiç iyi bir şey diğil...o an hiç hamilelik aklıma bile gelmiyor..hemen diyorum kendime benden anne olmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…