Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Papatyamaviss canım çok geçmiş olsun, ayaklarını ve karnını sıcak tut, bol su iç.
Ben de vücut konusunda çok yeniyim. Fikir veremiyorum. Önceki ha ileliklerimde karambole olmuş. Hiç öyle yumurta takibi, akıntı takibi falan yapmadım.

Kızlar ya hamileliğeçok ıhtimal vermiyorum ama az önce o küçük ihtimali bile unutup yüksekteki bir şeyi almak için birkaç kez zıpladım aldım. Sonrasında yumurtlamadan beri var olan kasik ağrısı arttı ve çok farklı bel ağrısı oldu korktum şu an bisey yoktur inşallah varsa da bisey olmamıştır kahrolurum

Canım doğacak çocuğa hiç bir şekilde engel olamazsın korkma sen :) dinlen biraz içini ferah tut

Timam teşekkür ederim , dinleneyim sıkıntı yoktur inşallah Allahım amin...
Anneannem 40 yaşında 8. Çocuğuna hamile tayzem (anneannemin ilk çocuğu) o da hamile iken. Anneannem utanıyorum istemiyorum çocuk diye düşük olsun amaciyla kendini yerden yere atar duvarlara çarpar vs. Sonuç: dayım en son çocuk olarak sağlıklı doğdu ve onlara dayım bakıyor demem o ki doğacağı varsa engel bile olamazsın. Bir sıkıntı olmaz umarım.

Kızlar serum takıldı kan bakıldıodrar bakıldı hersey normal urolojıye gıt dedı yarın gıdcem ıgne yaptılar bıyerden kan gelıyor araştırılması lazım dediler
Kum dokmede sıklıkla enfeksiyon da görülüyor. Sık idrara çıkma hissi var mı kuzum

Arkadaşlar biri beni Mfk ne aydınlatabilir mi ne işe yarar, içeriği ne bunların, Mfk nin açılımı ne, nerde satılır çok soru sordum 5N1K
Mfk bütün ürünleri evimdeiçeriği doğal canım.İnstaqramda araştır kendin anlıcaksın Mehmet Karslı doktorun ismi..kendi sitesinden sipariş ediyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…