Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızzzzzz denk gelir ya merak etme catladiktan sonra da süren oluyor zaten
biri atom yapıyodu kimdi hatırlayamadım şimdi :) hemen yap bunu işe yarar belki hemen umutsuzluğa kapılma ya bunu bu grupta bize en çok söyleyen sensin :) iş kendine gelince de böyle olsun lütfen cınımsssss
Haha benim kocam onu yapan

biri atom yapıyodu kimdi hatırlayamadım şimdi :) hemen yap bunu işe yarar belki hemen umutsuzluğa kapılma ya bunu bu grupta bize en çok söyleyen sensin :) iş kendine gelince de böyle olsun lütfen cınımsssss
KIZ adamın enerjısı var usenıyor kım banyo yapacak dıye bugunde mı banyo bugunde mı banyo yıkana yıkana eskıdım bugunde gelmiş sık ilişkide iyi hee ama diyor bağımız arttı sankı bu cumleyı koz olarak kullanayım ben ahahha yarın sabahtan ates yuksek cıkarsa eger saldırıya gecerım

kesinlikle al sana fırsat :) burdan devm et sen

Kızlarr napıyorsunuz herkesin keyifler yerinde mi? Ya bi şey danışacağım size benim adetler son zamanlarda biraz düzensizdi söylemiştim, en son geçen ay tarlusal adet söktürücü kullanmıştım ve değerlerime baktırmıştım. Şimdi bu ay ilk kez ovulasyon kullanıyorum, eğer yumurtlamada erkencilik veya gecikme vs olursa panik yapmalı mıyım ? Dakika başı doktora gitmekk ve adet söktürücü dahil çok fazla ilaç kullanmak istemiyorum ama bi yandan da korkuyorum. Napayım biraz krndi haline mi bırakaym sizce? Sat başlangıç 18 kasımdı.

Kızlar bu ilaç ne işe yarıyor kullanan var mı . Ve bunu kullanırken korunmaya gerek var mı

Eklentiler

• 566A869F-904E-483D-8542-46AB92B39ED4.jpeg
    103,8 KB · Görüntüleme: 26
İğne yaptılar idrar verdım kırmızı kıpkırmızı bı ıdrar verdım cıddı bısıler var bence
Canım ben bir kere öyle oldum aynısını yaşadım idrar yolu enfeksiyon hatta benim kana geçmişti o zaman korkma ilacını verirler birkaç güne atlatırsın inşllah bol su iç bol bol suyu elinden düşürme

Kızlar çok fenayım ıdrar konusunda az önce lavaboda ıkı peçete dolusu kan geldı
Canım korkma sık sık bende idrar enfeksiyonu oluyor..artık görüyorum başliyor hemen sabahlar aç karnına tud kaynatıb içiyorum..hatda ben mfk ürünlerinden innozpro ilacını bile aldım eve koydum..bol su iç..antibiyotik yazıcak hemen geciyor

Papatyamaviss canım akıntıdan hiç anlamıyorum vallaha ama idrarında kan olması hiç normal değil acile gitmekle en doğrusunu yapmışsın olurda enfeksiyon çıkarsa idrar yollarında maydonoz suyu kaynat iç yada dutu kaynat suyunu iç ikiside idrar yollarına birebir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…