Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar merhaba, ben biraz acemiyim yeni evliyim. Yumurtlama testlerim geçen ayda daha koyu çıkardı fakat bu ay bu şekilde oldı ve silikleşti. Sizce yumurtlama olmuş mudur? Kusura bakmayın böyle fotoğraf eklediğim için adet tarihim 11 aralık

Eklentiler

• A451D062-3BB0-4F44-81E6-022B0CB3A29F.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 43
Kime gidiyorsun ? Ben fumerale gitmiştim orda hiç memnun kalmadım 2.5 cmlik kist için o kadar karamsar konuşup beni korkutmustu ki ağlaya ağlaya helak olmuştum o günden beri o hastaneye adım atmiyorum
Bir de kolon hastanesinde izzat musayeva var onu da beğenmiştim ama özel sigortamın o hastaneyle anlaşması bittiği için Anadolu'ya devam ediyorum

Sık ve çıkamama durumu daha çok full kan özel hastane bı seye yaramadı oyuzden devlete geldım sonuç beklıyorum
Canim benimde bulamamislardi acilde. üroloji renkli ultrason ile baktı daha ileri düzey tahlil falan istedi. Sonunda vücudumun kendi ürettiği kalsiyum oksalat kristalleri şeklinde kum olduğu, kılcal damarlardan geçerken damari çizmesi nedeniyle kanama olduğu ortaya çıktı. umarım seninde böyle basit biseydir. Dualarimdasin..

Daha olmamış ama pik olmak üzere canım
Bir iki güne görürsün testlere devam

Çok teşekkür ederim cevabınız için yapmaya devam ettim fakat hepsi silik çizgi çıktı hiç pik plmadan silikleşti ne demek oluyor acaba bir yorumunuz olur mu?
Her ay yumurtlama olacak diye bir kural yok zaten bazı aylar olmaması da gayet doğalmış ama üstüste 3 ay pik görmezsen o zaman bir kadın doğum doktoruna görünmekte yarar var

Ne güzel anlatmışsın bakalım bu doktor ne dıcek ben nolur nolmaz aldım randevu yınede buldum devlette açıkçası doktorun demesine göre gıderım iş yerınedeacıklarım durumu napayım artık

Papatyamaviss WC den kalkınca altıma kaciracakmisim gibi olurdum sürekli idrar atma ihtiyacım varmış gibiydi. Ürolojiye gidince idrara sıkışık halde bakarlar muhtemelen. Ultrason da o şekilde bakıldı. Ben yıllardır alıştım bu duruma genetikmis. Hemen hemen her 2 yılda bir oluyor. Çözümüm belli bol su içiyorum maydanoz yiyorum ve dökmeye başladığımi anladığım zaman Piyeloseptyl kullanıyorum. Cts de mesain varsa simdi sana acilde 2 gün istirahat yazsınlar iş yeriyle sorun yaşama bari.

Evet haklısınız ama pik olmadan çatlama olabiliyor mu acaba? Max geldiği koyuluk eklediğim fotoğraftaki gibi oldu sonra da tamamen kayboldu
Ben pek bilmiyorum ama böyle çıkınca sabah akşam yap piki yakalamak için diyorlar. bu ay bende ovülasyon testi siparişi verdim kullanacağım. Konunun acemisiyim

Yumurtlama geçeli 4 gün oldu yine yok sanırım yine olmadı 2 yıldır yoruldum artık benim çocuğum hiç olmucak sanırım vakit çok hızlı geçiyor ama yumurtlama beklemek sonra regl beklemek hiç geçmiyor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…