Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bu tahminin olabilir cidden (yani adetten hemen sonra yumurtlama).Benimde bugün 5 ay oldu sezaryen olalı.reglim her ay bir tuhaf oldu.bu ay ateş takibi yaptım ilk kez eğer yarında ateşim biraz yüksek çıkarsa 10. gün yumurtlamış olacağım normalde hep 16. 17. günler olurdu. Geçen ay soğan kürü yaptım belki o da etkilemiş olabilir
Çok geçmiş inşallah yeri tez vakit dolar🤲
Benimde tuhaflaştı yani düşük yaptığımı bilen bir bacağı ilerde kalır hemen hamile kalırsın falan dediler durdular. Ama o işler öyle kolay değilmiş nasip ne zaman bilemiyoruz ama ister istemez kendimizi yıpratıyoruz sanırım ne kadar tam anlamıyla kabul etmesekte. Benim 5 ay önce yaşadığım gebelikte geç döllenme olmuştu hatta doktor adet tarihimi ileri tarihe düzeltmişti keseyle tutsun ölçüler diye. Ama şimdide adetten hemen sonra oluyor galiba yumurtlama bu akşam başlayıp takip edicem. Ateş hep ölçüyorum zaten..
Ben soğan kürü duydum ama hiç uygulamadım ondan şaşmış olabilir senin ki belki ama gerçekten düşük kürtaj vs. gibi şeyler yaşayınca bütün sistem alt üst oluyormuş anlamış oldum.

havucun ne etkisi nedir forumda okudum ama ne zaman yemek gerekir ayrıca inofolic combi kullanıyorum. başka önerisi olan varsa deneyebilirim.

Canım bu eski uyumalarıma benzemiyor :) Ağzım açık bayılıyorum falan :KK70: Kuzucum yarın kan vericem teyzesi :) yine akşama kadar beklerim artık 🤔 Ona göre de haftaya randevumu alırım Beta değerime göre inşallah kuşum🤲 İnşallah senin de bu ay hissettiklerin bebiştendir 💖💖💖
Ayy çok heyecanlııı yaaa 😍😍💙🍀🙏 kese kalp cinsiyet daha da heyecanlı ilerisi, inşallah su gibi kolay ve tatlı geçsin tüm süreçler kuzum🧿
Ay inşallah ya bakalım ben de Ağustos anası olabilecek miyim? 🥲🙏💙
MAsaüstü arka planım yaptım 😍😍😍😍
Haha baktıkça beni hatırla aşko 😆😆😆😆

X