Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yok canım 2 kızım var rabbim sanada hayırlı evlatlar nasip etsin 3. Olucaktı 6 haftalıkken ölmüş ben kalp atışını dinlemek için gittim ölmüş dedi belirtide yoktu kanama felan kana geçmiş az bir şey zehirliyormuş beni bilmedim vardır bunda da bir hayr canım 8 ay oldu unutmadım suçluyorum kendimi ama bir yandan da diyorum rabbim böyle hayırlı görmüş böyle olması lazımmış diyorum allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ❤🙏
Ayy Allah korusun kızlarını..Benim hiç yok..yaşımda az diğil..geç hamile kaldım sonrada giderken doktor dedi kalbi zayıf atıyor 1 hafta bekleyek dedi belki gelişti..ama bende kanamada vardır..sonra kalbi durdu..kendime gelemedim..o kadar sevinmiştimki anne oluyorum..ve en korktuğum yine bu kadar beklemeyim..

Buradan görmüyorsun mesaj olarak atıyorum😂
1669709414355.png

Ayy Allah korusun kızlarını..Benim hiç yok..yaşımda az diğil..geç hamile kaldım sonrada giderken doktor dedi kalbi zayıf atıyor 1 hafta bekleyek dedi belki gelişti..ama bende kanamada vardır..sonra kalbi durdu..kendime gelemedim..o kadar sevinmiştimki anne oluyorum..ve en korktuğum yine bu kadar beklemeyim..
Allah bir daha göstermesin canım ben 24 yaşındayım allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepsi imtihanımız var bundada bir hayr rabbim gönlümüze göre hayırlısını versin canım çok geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın❤❤🙏🙏

pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @Eymen01 @Cey1an kızlar bir şey soracağım. Son zamanlarda adetim w gün erken kahva lekelenme ile başlardı ki bu da benim için yeni bir şey. Ben 30 günde direk olmaya başlardım. Aralıklı oruç yapıyorum ve başladıktan 1 sene sonra falan 28 e çekmişti. Son aylarda da 26 ya ama iki gün leke olur 28 gün sökülürdüm. Bu ay 28 de geldi ve eski düzen hemen kırmızılar geldi. 2 3 gün yoğun olurdum hem de nasıl yorgun, bebek bezi kullanacak kadar. Ama bu ay ikinci gün yoğundu ama gecesi normaldi. 3 gün çok azdı ve akşama lekelenme gibi oldu. Gecesi açık kahverengi bişeyler gelmiş. Dün ve bu sabah bir şey yok. Hiç böyle olmamıştım. Korunmayı bırakmanın mı etkisi yoksa kist polip falan diyorsunuz ya bende de mi oluştu böyle şeyler. Ateşim 36.8 çıktı. Bu sabah az daha test yapıyordum kendi mi zor tuttum. "Kızım delirme adet oldun ne gebeliği" dedim kendi kendime 🤪🤪🤪
Korunmayı bırakmakla ılgılı olabılır canım bu ay benımkıde cok cıns oldu once lekelenme 1,5 gün sonra birden yogun kanama ınanılmaz bı karın agrısı :KK43:

Çıplak gözle gölge gibi gördüm çok çok az ama. Siz de görün diye koyulaştırdım ama belli olmuyor galiba. 2 Aralık bat canım
Bat’a daha var suan bebiş varsa da çıkmaz 🥲🥲 bir kaç gün bekle kuzum ya da her sabah yap 😄😄

Allah bir daha göstermesin canım ben 24 yaşındayım allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepsi imtihanımız var bundada bir hayr rabbim gönlümüze göre hayırlısını versin canım çok geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın❤❤🙏🙏
Amin canım.Daha çok gençsin canım..bir daha olucak.Bende yaş 34 zamanım yok..kadınlar istediği zaman anne olamıyor malesef değerler yaş irelledikce değişiyor.Allah 2 tane sağlıklı hayırlı evlad versin bana yeter.

Canım aslında normal çünkü vücudun bir durum yaşamış ama illa ki düzenin de normale girecek. Ama için rahat olsun ne olup bittiğini anlaman için bence de doktora git. Çok geçmiş olsun canım bu arada. Rabbim bir daha yaşatmasın
Amin canım teşekkür ederim 🥰
Kuzum sen yine dediğim masajı yap..zararı yok..Bende 33 günde sandımki adet oluyorum 7 gün devam etdi..5 gün geçti 39 ya 40 günde adet oldum..yine 7 gün devam etdi..doktorum dediki en son olan senin adetin
Canım yaptım 3-4 gün yaptım hiç gelecek gibi durmuyor ama şimdi tekrar başlıyayım hem masaj hemde ada çayı ikilisi yapalım

Kızlar sizin çevreniz en azından bebek ne zaman diye sormuş benimkiler ne bebeği daha yaşın küçük (30 yaşındayım🤣) bekle yapma çocuk mu getirilir bu dünyaya vs vs vs benimkiler böyle akıl veriyordu hep bir tane yap diyen olmadı 😆 kimseyi memnun edemeyiz malesef :)

Kızlar mesajlarınızdan yola çıkarak bi sonuca vardım ben galiba daha önce kimyasal gebelik geçirdim. Bişeyi etkiler mi bu acaba. 3 ay önce kadardı.miğde bulantısı baş dönmesi falan vardı halsizlik. Ben bunları hamilelik mi diye düşünüp test yapmıştım Hatta testler pozitifti sonra adet oldum. Belirtiler devam edince doktora gittim. Meğerse hamilelikle ilgisi yokmuş. Depresyon belirtisiymiş.ama testler pozitifti.

X