Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım adetin bittikten sonra testlere başla ilk idrarla yapmıcaksın kesinlikle sonrasındada gün içerisinde hangi saat sana uygunsa yap ben genelde 12 de yapıyordum. Testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını kesmen gerekiyor. Testi hep aynı saatte yapmaya özen göster. T çizgisi c çizgisi ile aynı koyulukta yada c çizgisinden daha koyu olursa yumurtlamış oluyorsun o günü değerlendir yumurtanın çatladığı günüde değerlendir. Yumurtan çatladıktan 10 gün sonra test yapabilirsin gebelik varsa silik pozitif çıkıyor
Teşekkür ederim. Yani T de koyu çizgiyi görünce 3 günü degerlendiricez.
Yumurtlama-çatlama-yumurtanin son günü

Yaaa öylemi diyorsun..bende yarına randevu aldım doktora aşılamayi diyordum gideyim konuşayım.Testim var evde..ama korkuyorum etmek😒
Varsa sabah yap canım. Benide etiketlemeyi unutma. Kürtajdan sonra 6 gün önce olmaya başladım diyosun ya canım eger öyle devam ediyorsa olma ihtimali yüksek çünkü 4 gün sonra felan olman gerek canım. Biraz daha bekle öyle git bence testin koyulaşmazsa gidersin

Merhaba canım bu yumurtlama testimi gebelik testimi bu yumurtlama testini nereden ve nekadara aldın bilgi verirmisin
İnstagramdan bir gebenin günlüğünden aldım kuzum 160 TL. 30 adet var içinde ama sorulara pek dönmüyor bayan, bu ay olmazsa gebelik innovita alıcam oradaki bayan hep dönüş yapıyor o daha kolay geldi bana strip test o .

Varsa sabah yap canım. Benide etiketlemeyi unutma. Kürtajdan sonra 6 gün önce olmaya başladım diyosun ya canım eger öyle devam ediyorsa olma ihtimali yüksek çünkü 4 gün sonra felan olman gerek canım. Biraz daha bekle öyle git bence testin koyulaşmazsa gidersin
Kız iyi sabırlısın ben olsam şimdi bile yapardım gölge görünce ben dayanamıyorum hastalık oluyor bende 2 saate bir yapıyordum 😂😂

Catlamadan 10 gün sonra erken gebelik testimi normal gebelik testi mi yapınca çıkıyor
Canım erken gebelikle yap bence kasetle belki çıkmaz
Teşekkür ederim. Yani T de koyu çizgiyi görünce 3 günü degerlendiricez.
Yumurtlama-çatlama-yumurtanin son günü
Canım kimisinin yumurtlama oluyor ertesi gün çatlıyor 2 gün değerlendirmek çok önemli oluyor kimisinin yumurtası 2 gün kalıyor 3. Ğün çatlıyor ondada 3 gün değerlendirmem gerekiyor sen bir testlerine başla buraya atarsın yardımcı oluruz🥰

Canım erken gebelikle yap bence kasetle belki çıkmaz

Canım kimisinin yumurtlama oluyor ertesi gün çatlıyor 2 gün değerlendirmek çok önemli oluyor kimisinin yumurtası 2 gün kalıyor 3. Ğün çatlıyor ondada 3 gün değerlendirmem gerekiyor sen bir testlerine başla buraya atarsın yardımcı oluruz🥰
Çok teşekkür ederim 🙏

Etiketlerim canım..ama çarşamba yapıcam..yarında bekleyim.Kurtajdan 6 gün sonra diğil canım..kürtaj 31 ağustosta oldum sonra adetlerim oldu bu benim ikinci denemem canım

Kız iyi sabırlısın ben olsam şimdi bile yapardım gölge görünce ben dayanamıyorum hastalık oluyor bende 2 saate bir yapıyordum 😂😂
Bende adet olmadığım her gün acaba diyip test yapmak istiyorum bu işin sonunda batan ben olucam biran önce adet olsaydımda acabam geçseydi😂😂 keşke korunsaymışız kürtajdan sonra ya valla geldimi gelecekmi diye diye çatladım 😅

pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 Ben geçen ay soğan kürü yapmıştım 9 gün. Reglim çok yoğun olurdu normal düzeye indi, iyi geldi. Şu an kafam karışmış durumda galiba erken yumurtlama oluyor bu ay. Hem uzayan akıntı var kaç gündür hem ateşte bir tuhaf sanki. Atayım da bir bakın neler oluyor bana ☺️Normalde yumurtlama 16. 17.günlerde olurdu.takvimde de yeşil kutuları gerçek ovülasyon günleri olarak işaretlemiş program

Eklentiler

• 296D116D-9E8A-4943-806B-8DEB54523A08.png
    296D116D-9E8A-4943-806B-8DEB54523A08.png
    196,2 KB · Görüntüleme: 31
  • 5E72BE63-A04C-4592-B5F8-322744F5C647.jpeg
    5E72BE63-A04C-4592-B5F8-322744F5C647.jpeg
    201,4 KB · Görüntüleme: 28
X