Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar ben dayanamadım test yaptım bu gün..bat 7 bende..Yumurtlamayı takip etmedim..sık ilişki oldu..aşılama düşünüyorum olmazsa

Eklentiler

• IMG20221128111302.jpg
    IMG20221128111302.jpg
    143 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba mümkünse size danışmak istiyorum ben yeni ilişkiye girdim eşimle (vajinusmusu yeni yendin) Allah nasip ederse hemen çocuk düşünüyoruz bana onerileriniz neler olur acaba yeni başladım araştırmalara
Bende bu hastalığı yendikten sonra birde olmazsa diye beklememek için dr bütün testlerimizi yaptırdık eşim ve bende hiç bir sıkıntı çıkmayınca denemeler oldu sonra bi kac ay stres yaptım olmadı 3 kez regli bittikten sonra folic asit başladım bi tatil yaptık bide sık ilişki oldu o dönem ve 4 ayda hamile kalmıştım 🥰

Kızlar ben dayanamadım test yaptım bu gün..bat 7 bende..Yumurtlamayı takip etmedim..sık ilişki oldu..aşılama düşünüyorum olmazsa
Cokkkkk hafif ama çok hafif gölge var iki üç güne silik olarak belli olur eğer varsa insallllah vardır 🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️

O akıntı yumurtanın çatlayacagının göstergesi. Birkaç saat içinde de çatlayabilir ertesi gün de çatlayabilir. O sıvıyı görünce ilişki olması çok şans artırıyor çünkü o sıvı spermler için içerde daha kalıcı ortam hazırlıyor ve sıvılara tutunuyorlar içeride. Yumurtaya daha kolay ulaşmasını sağlıyor ayrıca
Çok sağol canım açıklaman için o zaman o akıntım başladığında üst üste ilişki olmalı değil mi ovulasyon da pik olmuş oluyor yani?

O gölgeyi bende gördüm canım..hiç test yapan biri diğilim sabırlıyim bu konuda..ama aşılama yapmayı düşünüyorum..önceden gidib doktorla konuşmak istiyorum..ondan yaptım testi.
İnşallah gerek kalmaz canım gölge var yani adetten gemen sonra yumurtlama olmuş olabilir mi

Aynen çok var bata..ama tamda adet belirtileri şimdi var bende😒ama ben hamile kaldığımda bile aynı belirtiler vardır.
O kadar aynı ki adet belirtileri ile kaç gündür tuvalete koşuyorum adet oldum sanıp o sökülme ağrısı sızlama ağrısı hafif hafif yanmalar hepsi var

O kadar aynı ki adet belirtileri ile kaç gündür tuvalete koşuyorum adet oldum sanıp o sökülme ağrısı sızlama ağrısı hafif hafif yanmalar hepsi var
Aynen canım..hatda ben hamile kaldığımı bile sanmadım..malesef kürtaj oldum..Mide bulantıları 3 haftada başladı bende..o da çok hafif

Böyle takvimleri görmek çok güzel maşallah saglıkla ilerlesin inşallah canım benim 🤗🤗

X