Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım ne sıklıkla oldu ilişki ovulasyon kullanmıyorum da ben gün aşırı yapmayı düşünüyorum başladım da
Her gün yaptık yumurtlama günü ise sabah işe giderken ve aksam geldiğinde yaptık o şekil oldu hatta 🥲🥲
Ama tabi gün aşırı olsa yine olurdu belki ben bu şekil tecrübe ettim 🙈 kurallı yapmayın vakit varsa hep değerlendirin her gün ne zaman vakit olursa vs

Bende bununla kaldımmm 🤗🤗💕💕🧿
Şans getirsin ama tabi biz her gün yaptık illa tuttu o şekilde 🙈 sık İlişki hep önerim ben ve iki arkadaşım çok sık ilişkiyle kaldık
evet bebısım gun asırıda mutlaka bı aksaklık oluyor katılıyorum sana onemlı zamanlarda her gunnn :)))❤🌹 sağlıkla kucagına alırsın ınsallah bebısını 😊

İlk gebeliğimde 15 ay sebepsiz olmadı. Bütün kan hormon değerlerim normaldi eşim de öyle. 15. Ay doktora gittiğimde prolaktinim çok az bir şey yüksek çıktı çok az ama. Doktor yarımşar iki gün dostinex hap içeceksin dedi. Bir de Progestan hap.doktor bu ay da olmazsa önümüzdeki ay aşılama falan ne gerekiyorsa başlarız dedi. Ama ben bu ilk 15 ay ayaklar mı dikmedim havaya 45 dakika bir saat öyle mi beklemedim ovu testleri mi kullanmadım yani yapılan her şeyi yaptım. Ama doktor bu ay da olmazsa öbür ay gel dediği ay hiçbir şey yapmadım amaaaan nasılsa olmasa öbür ay tedavi başlayacak rahatlığıyla saldım hatta birkaç defa ilişki oldu ve ilişki olur olmaz ayağa kalkıp duşa girdim hiç dikkat etmedim hiç. Ve ay sonu geldiğinde adeti o kadar inanarak bekliyorum ki hiç aklımda yok hamilelik. Doktora gün ayarlama hazırlığı randevu vs yapıyorum bakıyorum. Gitmeden bakayım diye tuvalette bulduğum öylesine yaptığım testte saniyeler içinde ikinci çizgi çıktı ama ben pijamamı bile yarım yamalak çekerek koridorlarda koşuyorum deli dana gibi ne yapacağımı bilmeden bir ağlıyorum bir gülüyorum bir şükrediyorum eşim de yoktu aradım gel diyorum gel oldu galiba. Yani demek istediğim asla umudum kalmadı deme. Biliyorum çok zor her ay umutla beklemek. Hep üzülüyoruz üzülmüyoruz desek yalan olur ama umut gerçekten çok güzel bir şey. Asla umudunu yitirme güzel arkadaşım. İnsanı ayakta tutan “Umut”
Okurken çok duygulandım 😔😔

Kız ben çörek otu kürü gördüm bu ay onu deneyeyim eşime de daha etkili bir kür bakayım yarın hemen baslicam adetin ikinci günü baslanmaliymis kadın 6 sene sonra bu kurle gebe kalmış 😳eşine de başka bir kür vermiş deneyelim bakalım
Ben adetimin birinci günündeyim kuzum tarif neymiş hemen tedarik ve tatbike hazırım 😁

Ben adetimin birinci günündeyim kuzum tarif neymiş hemen tedarik ve tatbike hazırım 😁
Hemmmen canım ben başladım bugün 😂😂 12 tatlı kaşığı çekilmiş çörek otu 10 yemek kaşığı saf bal ver 10 çay kaşığı tarçın karıştır savak ve akşam aç karnına birer tatlı kaşığı tüket canım on gün boyunca ben çörek otunu cektiremedim öylece koydum içine çiğneyerek ye benjm gibi yaparsan canım
Screenshot_2022-11-28-17-14-51-68_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
ben

Çok doğru bende yoruldum dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden allah kimsenin kucağını boş koymasın ben eşim ve ailesinden dolayı sıkıntı çekiyorum sıkıştırıyorlar canım erkek çocukta erkek çocuk allah biliy ya en doğrusunu nasipten öte yol yok iki kızım var bana kalsa yeter de işte bu insanlara gelde bunu anlat inanın kürtaj olduktan sonra depresyona girdim olmasın diye yasmin kullandım gizliden eltim 3. Oğluna hamile diye kıyasladılar kiminin oğlandan gider kimininki kızdan dedi kayınvalidem beni bu insanlar yordu eşimde anneci annesi ne derse o eşime diyki karısını değiştirenlerin oğlu oluyomuş yani benim oğlum olmazsa kuma getirticek o derece allaha sığınıyorum her namazda ağlayarak yalvarıyorum bu insanların dilinden kurtulmak için kusura bakmayın sizide derdimle boğmak istemiyorum rabbim tüm isteyenlere banada nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın 🙏
Ah canım benim Allah yardımcın olsun bunlar elbette yaptığını bulur buna inan,sadece inan❣️

Kızlar size sorum olucak ilişki bitikten hemen sonra spermler dışarı çıkıyor mu benim çok çıkıyor içimde tutmak için o kadar çabalıyorum ki kendi kendimize gülmeye başlıyoruz hangi pozisyonda durmam gerekiyor utanarak yazıyorum af ola🥺

O kaynanaya söyle cinsiyeti belirleyen erkek. On tane da kız alsa oğluna , oğlu kromozomu doğru gonderemezse bir cacık olmaz🤭. Allah varya ters düz eder şaşar kalırlar. Hiç mi korkmuyorlar anlamıyorum ya. Benim iki oğlum var , kız olsaydı diyorum ama Allah böyle hayırlı görmüş böyle vermiş , 3. De erkek olsa napalim yani , herkesin her istediği olmuyor. Bazı şeyler Allah in takdiri.🌸
Aynen canım hiç korkmuyorlar gerçekten Allah beni sınar diye

X