Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

o gun bugun ise 13 aralık bat senın tahmını ne fnd_50 fnd_50
Bugün çatlarsa bat 12 Aralık yarın çatlarsa 13 Aralık. İşte ben hep akıntımla böyle tahmin ediyordum bat tarihimi şimdi ateş eklendi ateşle de daha da kesin netleşiyor. Senin bugün çatlarsa yarın ateş yükselir. Bu gece sabahlar olmasın kanka😂

K Karakuzu12 valla hanngı poz olursan ol cıkıyor zaten ben dırek kalkıp gıdıyorum gecen ay hamıle kaldım ama kımyasal oldu bu ayda hıc beklemedım ama bence ayaklar omuzda ıle ıs bıterde havada kkalırsan epey bı bekler ıcerde
1 senedir evliyim Ben bu ay başladım dışarı çıkınca korktum bnm rahmim kabul etmiyor diye düşündüm bı an

Canım sen ovulasyon kullanıyor musun bende merak ediyorum da o akıntı gelince yumurtlama mı oluyor çatlıyor mu diye
O akıntı yumurtanın çatlayacagının göstergesi. Birkaç saat içinde de çatlayabilir ertesi gün de çatlayabilir. O sıvıyı görünce ilişki olması çok şans artırıyor çünkü o sıvı spermler için içerde daha kalıcı ortam hazırlıyor ve sıvılara tutunuyorlar içeride. Yumurtaya daha kolay ulaşmasını sağlıyor ayrıca

Ayy ben dayanamadim test yaptim bugun ve negatifff 😄 ama sol yumurtaligims bicak saplanir gibi siddetli agri giriyor acaba enfeksiyon filan mi kaptim diyr dusunuyorum
2 gün daha bekle yeniden dene canım yumurtlamadan kaç gün geçti ? Enfeksiyon ihtimali de olabilir maalesef regl olunca bi doktora git istersen fitil vs veriyorlar gelecek aya eğer gebe değilsen enfeksiyon olmadan tertemiz girelim🤣

pozitifbiri pozitifbiri fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss Eymen01 Eymen01 şimdi biri bana bunu aciklayabilir mi
Banyo dolaplarını düzenlerken 1 tane test buldum ve 6 gün vardı adete nasılsa daha belli olmaz yapayım yer kaplamasın burada dedim
Gözle görüyorum o çizgiyi silik bayağı ama seçebiliyorum
Şimdi efektli halini atıyorum size

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-28-18-27-25-421_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-11-28-18-27-25-421_com.miui.gallery.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_2022-11-28-18-27-02-266_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-11-28-18-27-02-266_com.miui.gallery.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 61
atese gore bugun muhtemeken 24 saat ıcınde de catlyacak catlamadaıysa bıle , kullanmıyorum vardı elımde ama bıttı
Akıntıyı gördükten birkaç saat sonra bile çatlayabilir ertesi gün bile çatlayabilir o sıvıyı gördüğünde ilişki olduğunda şansın çok artıyor sıvılar spermi daha kolay ulaştırıyor ve daha uzun yasamalarını sağlıyor. Ben hep gördüğümde sıvıyı gün aşırı yapıyorum. İki aydır tutuyor ama işte kimyasal🙄

O akıntı yumurtanın çatlayacagının göstergesi. Birkaç saat içinde de çatlayabilir ertesi gün de çatlayabilir. O sıvıyı görünce ilişki olması çok şans artırıyor çünkü o sıvı spermler için içerde daha kalıcı ortam hazırlıyor ve sıvılara tutunuyorlar içeride. Yumurtaya daha kolay ulaşmasını sağlıyor ayrıca
Vaooov hiç bu kadar açıklayıcı bir yazı görmemiştim daha önce şu an bütün merakım gitti valla sağolasın kuzum 🤩

Hemmmen canım ben başladım bugün 😂😂 12 tatlı kaşığı çekilmiş çörek otu 10 yemek kaşığı saf bal ver 10 çay kaşığı tarçın karıştır savak ve akşam aç karnına birer tatlı kaşığı tüket canım on gün boyunca ben çörek otunu cektiremedim öylece koydum içine çiğneyerek ye benjm gibi yaparsan canım Eki Görüntüle 3167852 ben
Ayy çok heveslendim hemen hazırlayacağım bu akşam

pozitifbiri pozitifbiri fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss Eymen01 Eymen01 şimdi biri bana bunu aciklayabilir mi
Banyo dolaplarını düzenlerken 1 tane test buldum ve 6 gün vardı adete nasılsa daha belli olmaz yapayım yer kaplamasın burada dedim
Gözle görüyorum o çizgiyi silik bayağı ama seçebiliyorum
Şimdi efektli halini atıyorum size
Kuzuuuuu evet ben de görüyorum çok slik de olsa orda var duruyor. İki gün sonra tekrarla ay inşallah gitgide artar 🤲🏻

2 gün daha bekle yeniden dene canım yumurtlamadan kaç gün geçti ? Enfeksiyon ihtimali de olabilir maalesef regl olunca bi doktora git istersen fitil vs veriyorlar gelecek aya eğer gebe değilsen enfeksiyon olmadan tertemiz girelim🤣
Carsamba adet gunum aslinda uygulamaya gore persembe. Evet bekleyecegim bakalim yarin yine cok agrim olursa idrar vericem insalah enfeksiyon filan yoktur

Vaooov hiç bu kadar açıklayıcı bir yazı görmemiştim daha önce şu an bütün merakım gitti valla sağolasın kuzum 🤩
Sen de sağ ol kuzum vallahi ilk çocukta denemediğim şey kalmamıştı ovu testi vs. Ama kendimi rahat bırakıp vücuduma bakınca aslında bana çok mesaj verdiğini fark ettim araştırdım okudum Allah çok güzel yaratmış yumurtlama zamanı o sıvı ilişkiyi de kolaylaştırıyor işte spermin yumurtaya ulaşmasını da. Onu görünce ilişkiye gir gerisini Allah’a bırak olay bu aslında. Ben onu görünce gün aşırı devam ediyorum

X