Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

efsane tık yok gayet güzel içiyorum :KK70: bebişim dikkatimi çeken belirtileri paylaşayım, misal sivilcem tek çıkardı öncekilerde, bunda 3 4 tane çıktı. Acaip derecede idrar geliyor. Uyuyorum sürekli sanki,56 yı gördüğüm günün sonrası akşam uykularım başladı. Sonra genelde akıntım hiç yok gibi. Arada fırrrt ediyor bişi akıyor aha diyorum adet mi, bakıyorum akıntı ama sanırım su gibi oluyor. Bazı akşamlar yanaklarım al al oluyor :KK70: Kasık ağrım hiç geçmedi ha bir de popo ağrısı pöçük kısmı.

efsane tık yok gayet güzel içiyorum :KK70: bebişim dikkatimi çeken belirtileri paylaşayım, misal sivilcem tek çıkardı öncekilerde, bunda 3 4 tane çıktı. Acaip derecede idrar geliyor. Uyuyorum sürekli sanki,56 yı gördüğüm günün sonrası akşam uykularım başladı. Sonra genelde akıntım hiç yok gibi. Arada fırrrt ediyor bişi akıyor aha diyorum adet mi, bakıyorum akıntı ama sanırım su gibi oluyor. Bazı akşamlar yanaklarım al al oluyor :KK70: Kasık ağrım hiç geçmedi ha bir de popo ağrısı pöçük kısmı.
ay uyku hemen nasıl da tatlı geliyor dimi ama ya :KK70: ertugrul dun yıne dıyor senınde karnına bebek koydular mı anne hamıle bı arkadasımı gordukte :KK70:

Benim Yiğit Efem de ağladı teyzesi. Küçüğe daha demedik o herkese yayar diye.😄 Yiğidom 9 yaşında çok olgun. Tuzum tuzum diye diye seviyor. :) Tuz kdr demiştim ilk öğrendiğimizde, ağlamıştı yavrum duygulanıp, şimdi gelip gelip karnımı elliyor :)
ay uyku hemen nasıl da tatlı geliyor dimi ama ya :KK70: ertugrul dun yıne dıyor senınde karnına bebek koydular mı anne hamıle bı arkadasımı gordukte :KK70:

Benim Yiğit Efem de ağladı teyzesi. Küçüğe daha demedik o herkese yayar diye.😄 Yiğidom 9 yaşında çok olgun. Tuzum tuzum diye diye seviyor. :) Tuz kdr demiştim ilk öğrendiğimizde, ağlamıştı yavrum duygulanıp, şimdi gelip gelip karnımı elliyor :)
YA ben hıc dayanamam burnumun dıregı anında sızladı okurken bıle bak gozlerım doldu mınnos ya :)

vay arkadaş ne yazışmalar yapılmış oku oku bitmedi :KK48: herkese selam arkadaşlar bir kaç gündür şehir dışındaydım ne buraya bakabildim ne evime ne işime :confused: hala arkamı toplamaya çalışıyorum.

hamile arkadaşlar tekrar tebrik ederim sağlıkla sıhhatle kucağınıza alın inşAllah :KK36:

ya bu ateş takibi ne güzel bir şeymiş bağımlılık yaptı resmen.Deli gibiyim her yere ateş ölçerimle gidiyorum ayrılamıyorum

Kızlar günaydın, hayırlı haftalar olsun 🙏🏻
Çok fena grip oldum yaa 🤒 İlaç da içemiyorum, parolle sıcak su torbası ile idare etmeye çalışıyorum 😐 Aman dikkat edin, havalar çok oynak 🤦🏻‍♀️

Of bende oğlum ve kızım influenza oldu ve banada geçti bgn 5 gün parol ile mücadele ediyorum

ben cam kenarı manzaralı ayırdım bekliyorum. Yer sıkıntımız yok gerekirse masa sandalye ekletiriz gelin 😄
Ay inşallah canım yaaaa benim de yumurtlama olalı 6 gün oldu geç yumurtlama, bir gün öncesi ve bir gün sonrasını değerlendirdik hala akıntılarım devam ediyor afedersiniz böyle peçeteye geliyor wc sonrası bundan ümitleniyorum muhtemelen regl de gecikecek 3 gün kaldı normalde regle göğüslerimde şişkinlik devam ediyor yumurtlama sonrası test yapsam çıkmayacak bir şey zaten ay geçmiyor zaman geçmiyor 🤪

X