Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar selam bugün çatlamanın 10.günü erken gebelik testi yaptım bişey çıkmadı. Bugün işe bile gitmedim. O kadar yorgunum ki akşam 11 den bu saate kadar uyumuşum resmen. Ateşim de bu şekilde ne diyorsunuz. Sonra dan tekrar edeyim mi. Yumurtlama 18 inde oldu bu durumda bat 1 i mi olacak.

Eklentiler

• IMG_20221128_153249.jpg
    IMG_20221128_153249.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2022-11-28-15-40-49-277_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2022-11-28-15-40-49-277_com.bm.android.thermometer.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 48
luteal fazın 14 gün sürüyorsa Evet. 2 ARALIK bat günün olur. En kötü o güne kadar sabırla ölçeceksin cnm daha erken demek ki
Kızlar selam bugün çatlamanın 10.günü erken gebelik testi yaptım bişey çıkmadı. Bugün işe bile gitmedim. O kadar yorgunum ki akşam 11 den bu saate kadar uyumuşum resmen. Ateşim de bu şekilde ne diyorsunuz. Sonra dan tekrar edeyim mi. Yumurtlama 18 inde oldu bu durumda bat 1 i mi olacak.

luteal fazın 14 gün sürüyorsa Evet. 2 ARALIK bat günün olur. En kötü o güne kadar sabırla ölçeceksin cnm daha erken demek ki
Aşırı iştahsızım bu aralar ki normalde asla açlığa dayanamayan biriyim. Günlerdir akşam yemeği yemiyorum resmen tek öğünle geçiyor gün. Her bulduğum yerde uyuyorum 🙈 dün kaynanama kahvaltıya gittik uyumuşum koltukta 2 saat. Akşam işten gelir gelmez uyuyorum 7 de. Bugün 3 e kadar uyudum işe bile gitmedim. Bel ağrım hala geçmedi. Normalde adetten 1 hafta önce yoğun beyaz akıntım başlar. O yok sadece su gibi bi akıntı var.

belirtiler güzel ama bakalım inşallah vardır 😍
Aşırı iştahsızım bu aralar ki normalde asla açlığa dayanamayan biriyim. Günlerdir akşam yemeği yemiyorum resmen tek öğünle geçiyor gün. Her bulduğum yerde uyuyorum 🙈 dün kaynanama kahvaltıya gittik uyumuşum koltukta 2 saat. Akşam işten gelir gelmez uyuyorum 7 de. Bugün 3 e kadar uyudum işe bile gitmedim. Bel ağrım hala geçmedi. Normalde adetten 1 hafta önce yoğun beyaz akıntım başlar. O yok sadece su gibi bi akıntı var.

bu ateş adet olacağın zaman düşüyor gebelik varsa çıkıyor mu hakkında hayırlısı olsun bence 1 2 gün sonra tekrar yap

Evvet kuzular 3 arkadasım cok övdü bu testı hepsi bunla hamıle kalmıs.aldım bakalım bende haydıı hayırlısıııı🐥🐥🐥🐥bunda koyu çift çizgiyi görünce 3 gün hergün atraksıyon olmalıymıs.bu aydan umutluyum🌸🌸 @TASUU pozitifbiri pozitifbiri @Mervenur277
Bende bununla kaldımmm 🤗🤗💕💕🧿
Şans getirsin ama tabi biz her gün yaptık illa tuttu o şekilde 🙈 sık İlişki hep önerim ben ve iki arkadaşım çok sık ilişkiyle kaldık

X