Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar bu kadınlar kulübünün app programı yok mu ya? Ben mi bulamadım google play'de.. internetten girmek zor oluyor.
Internetten girdiğinde sol alt köşede kadınlar klubu uygulamasını kuryazıyor, kurulum butonu var ona tıkla. Telefona yükleniyor uygulama olarak. Ben de tam şimdi yaptım bunu, daha guzel oldu. Yorum yaptığın konulara ulaşmak vs daha kolay

Teşekkür ettim canım yükledim iyi oldu valla kolaymış böyle.

Anladim canim insallah vardır ya olmasini cok isterim gerek kalmaz doktora gitmene ben de birsey yok carsamba asil gunum aslinda tesr yapsam mi acaba diye dusunuyorum bilemiuorum kafamda sorular

Bu "luteal line" neydi ya? Neden çiGi yaptı oraya? Bir de dün akşam sağ yumurtalık tarafımda çok ağrı vardı. Yumurtluyo gibi. "Acaba yerleşme midir?" diye düşünmeden edemiyorum :) Yurtdışına çıkıyoruz bugün 3 4 gün yoğun bir tempo olacal sorun olmaz inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20221128-060403_FF App.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 34
Luteal line, yumurtlama sonrası olan süreç. Yumurtlamadan sonra 5. Gündesin sanırım tablo öyle gösteriyor. Yerleşme düşüşü (ateşte düşme) yaşamış olabilirsin inşallah
16. Gün yumurtan çatlamış canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…