Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Eklentiler

• CFB7FC4B-58B8-43C7-B701-D2A911BED516.png
    CFB7FC4B-58B8-43C7-B701-D2A911BED516.png
    176,2 KB · Görüntüleme: 33
Luteal line, yumurtlama sonrası olan süreç. Yumurtlamadan sonra 5. Gündesin sanırım tablo öyle gösteriyor. Yerleşme düşüşü (ateşte düşme) yaşamış olabilirsin inşallah 🤩
16. Gün yumurtan çatlamış canım
Ay inşallah yerleşme düşüşüdür aminn 🙏🙏 Ben se öyle umutlandım ama belli de olmaz tabi izlemeye devam..

Evet akşam gece artık o civarlarda mutlaka sonrasında nasıl seyredecek ates acaba doğru alarmdır ınşallahhh 😂bugun akıntıma fln da ozellıkle dıkkat edıcem varmı dıye
Lavaboya gittiğinde falan mutlaka dikkat et ben sabah bende göremedim çünkü önce fitilin akıntısı geliyor 🤦🏻‍♀️ bu ay akıntıdan çok anlayamıcam artık ateş yardımcı olacak iyi ki ölçmüşüm ya. Yarınki ateş ikimiz için de çok önemli😂

Özlem gordunnnmu tablomuuu
Gördüm bebeğim her an yükselişe geçebilir artık :) Heyacan başlasın
Ama diğerlerinde güm diye yükselmişti🙈 tablonu bir daha atar mısın
Bebiş her döngü birbirinin aynısı olmaz. Onu çıkar at aklından. Bana kalırsa da sağlıklı yumurta değildi, az yükseldi diye öyle diyordum aha bak karnımda bin şükür 😂 öyle olmaayo o işler anlıcan 😂 bir de dölek durun kavga etmen bana güvenmeyin ayırmam 😂 çekirdeğimi alır izlerim :KK70:

Gördüm bebeğim her an yükselişe geçebilir artık :) Heyacan başlasın

Bebiş her döngü birbirinin aynısı olmaz. Onu çıkar at aklından. Bana kalırsa da sağlıklı yumurta değildi, az yükseldi diye öyle diyordum aha bak karnımda bin şükür 😂 öyle olmaayo o işler anlıcan 😂 bir de dölek durun kavga etmen bana güvenmeyin ayırmam 😂 çekirdeğimi alır izlerim :KK70:
Ahahhahahhahah ya çok güldüm dövüşmen güzüm dövüşmen evladım diyor bize bak Papatyamaviss Papatyamaviss 😂😂😂 takılıyoruz biz bebiş annesi🤩 yaaa ben her döngü benzer olur diye düşünüyordum yarın tekrar düşmez de yükselirse tamamdır bu iş o zaman

Doğru düzgün takip etmiyon sonra trip atıyon bacım :KK70: Bikaç sayfa öncesinde @Deepblues bunu kalemle anlattı, bunu kagıtla anlattı :KK70: sayfayı bulam da atam sana dur , bensiz de bir iş yapamaz :KK70:

Bu ateş linklerini oraya nasıl eklediniz? Ben de ekleyem aşk olsun benden habersiz cık cık cık Papatyamaviss Papatyamaviss

X