Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Evet Yumrtlama canım bence yatarken yine yap
IMG_20221127_223514.jpg
ama ateşim böyle çıktı bugün

Yaa gerçekten çok üzüldüm bu tip insanlardan nefret ediyorum Rabbin sana 2 evlat vermiş daha ne derdindesin. Erkek olsa ne olacak kız olsa ne olacak. Maalesef ki eğitimsiz insanlardan bunları duymaktan tiksiniyorum. Keşke bilseler cinsiyeti kadın değil erkeğin belirlediğini. Erkenden gelen x kromozomlu spermden kaynaklı olduğunu ama yıllarca bu tip insanlar yüzünden hep kadınlara psikolojik şiddet uygulandı. şiddet sadece fiziksel olmuyor maalesef psikolojik şiddette kadına şiddettir. Tabi ki sana kalsa çocuk yapmak istemiyorsun ki çok haklısın tek aklıma gelen hastaneye filen gidersen eşinle gidebilirsen doktorunun bunu eşine erkeğin cinsiyetini bayan kaynaklı olmadığını anlatması olabilir belki böyle bir şey sana iyi gelebilir. Yani aklıma böyle bir şey gelebiliyor. Allah yardımcın olsun inşallah canım
Sağolun dedi doktorum fakat annesi cahil hani derlerya cahile laf anlatmak zor aynen öyle benimkide bu psikolojik şiddet bunu yapanında bir kadın olması yanlış kendisi 4 oğlan 3 kız doğurmuş arka arkaya aynısını benden bekliyor rabbim yardımcım olsun 🙏

O kaynanaya söyle cinsiyeti belirleyen erkek. On tane da kız alsa oğluna , oğlu kromozomu doğru gonderemezse bir cacık olmaz🤭. Allah varya ters düz eder şaşar kalırlar. Hiç mi korkmuyorlar anlamıyorum ya. Benim iki oğlum var , kız olsaydı diyorum ama Allah böyle hayırlı görmüş böyle vermiş , 3. De erkek olsa napalim yani , herkesin her istediği olmuyor. Bazı şeyler Allah in takdiri.🌸
Ailesiyle birlikte oturuyoruz canım görücü usulü evlendik ocakta5. Yılımız olucak annesinin sözünden çıkmaz alışmaktan ve sabretmekten başka bir şey gelmiyor elimden rabbim her zorluktan sonra bir umut kolaylık verir🙏

O kaynanaya söyle cinsiyeti belirleyen erkek. On tane da kız alsa oğluna , oğlu kromozomu doğru gonderemezse bir cacık olmaz🤭. Allah varya ters düz eder şaşar kalırlar. Hiç mi korkmuyorlar anlamıyorum ya. Benim iki oğlum var , kız olsaydı diyorum ama Allah böyle hayırlı görmüş böyle vermiş , 3. De erkek olsa napalim yani , herkesin her istediği olmuyor. Bazı şeyler Allah in takdiri.🌸
Bana kalsa iki kızım yeter bana sağlımda da yaşlılığımda da öldüğümde de hayırlı evlat olsun yeter bu insanlara laf anlatmaktan yoruldum evet deyip geçiyorum 😏

Sağolun dedi doktorum fakat annesi cahil hani derlerya cahile laf anlatmak zor aynen öyle benimkide bu psikolojik şiddet bunu yapanında bir kadın olması yanlış kendisi 4 oğlan 3 kız doğurmuş arka arkaya aynısını benden bekliyor rabbim yardımcım olsun 🙏
Evet canım benim ben zaten kayınvaliden için cahil dedim kuzum, maalesef bazı kadınlar böyle ama bunu eşinin önlemesi lazım çok çocuk olunca ne oluyor ki? Çocuk işi iki kişinin de isteğiyle olur başkası istiyor diye yapmak zaten tuhaflık burada, bi de şu şartlarda 7-8 tane çocuk yapmak karşı taraftan beklemek kendi şahsım adına tuhaf yazık o çocuklara. Kaliteli bireyler yetiştirmek en güzeli Allah yavrularını bağışlasın canım Rabbim isteyen benim gibi ilk defa anneliği isteyenlere de nasip etsin inşallah diyorum ben

İnş inş kuzum ben de gece yatmadan bi daha bir test yapmayı düşünüyorum bakalım çatlama var mı yok mu diye çatlama saatini kaşırmmak için malum yarın iş var akşam geliyoruz eve 😃
Aynen aynen biz de gündüz değerlendiremiyoruz zaten ya hep gece 12 den sonra oluyor artık kısmet diyoruz🤷🏻‍♀️☺️ test yaparsan haber et beni de bakalım ben yapmıyorum ama ateşle takipteyim bakalım

Bana kalsa iki kızım yeter bana sağlımda da yaşlılığımda da öldüğümde de hayırlı evlat olsun yeter bu insanlara laf anlatmaktan yoruldum evet deyip geçiyorum 😏
Çok zor bir psikoloji canım allah yardımcım olsun benimde iki kızım var bana hiç kimse böyle birşey demedi allah korkusu olan böyke düşünmez zaten oda üstelik benim eşim evin tek oglu. Allah saglıklı versin yeterki sana bir oglan verse özürü olsa çok mu mutlu olacaklar bu zihniyetle gerçi bir oglan dpgurdun oda böyke oldu derker yazık senin adına çok üzüldüm. İnsan olmayanı ister tabiki benim iki kızım var bir tane de oglum olsun isterim rabbim takdir ederse iki oglu olanda kızı olsun ister allahım neyş layık görürse onu verir hayırlı evlatlar versin inşallah allahım önce saglık üzme kendini onları mutlu etmek için kendinş zorlama

Evet canım benim ben zaten kayınvaliden için cahil dedim kuzum, maalesef bazı kadınlar böyle ama bunu eşinin önlemesi lazım çok çocuk olunca ne oluyor ki? Çocuk işi iki kişinin de isteğiyle olur başkası istiyor diye yapmak zaten tuhaflık burada, bi de şu şartlarda 7-8 tane çocuk yapmak karşı taraftan beklemek kendi şahsım adına tuhaf yazık o çocuklara. Kaliteli bireyler yetiştirmek en güzeli Allah yavrularını bağışlasın canım Rabbim isteyen benim gibi ilk defa anneliği isteyenlere de nasip etsin inşallah diyorum ben
Aynen öyle bunun eğtimi var varda var yani helede bu zamanda işte eşim anlyışlı değil destekçim hiç değil kıymet bilirmi hayır sabr ede ede 5 yıl geçti bana en güzel hediye prenseslerim oldu iyikide olmuş rabbim her şeyin hayırlısını versin tüm isteyenlere banada hayırlı evlatlar nasip etsin 🙏

Aynen aynen biz de gündüz değerlendiremiyoruz zaten ya hep gece 12 den sonra oluyor artık kısmet diyoruz🤷🏻‍♀️☺️ test yaparsan haber et beni de bakalım ben yapmıyorum ama ateşle takipteyim bakalım
Aynen bakalım yatmadan bi test patlatıcam bakalım çatlama var mı diye olmazsa çatlama iyi sabaha 9-10 gibi yine yaparım en azından aşağı yukarı tahmin ederim , çatlamayı kaçırmk istemiyorum12 saat canlı oluyormuş yumurta 😇 kuzu sabahlar dediğin gibi yok bizde de :) sabahta ateşe bakıcam bakalım iki yönden 🤣

Papatyamaviss Papatyamaviss eminim artık emin oldum benden gelen akıntım yumurtlama akıntısı. Kasık ağrım henüz yok belki yarın olacak ve belki yumurta catlayacak. Yarınki ateşi merak ediyorum. Ve ben inatla bugünü değerlendirmicem 😂 sonuçta dün gece 2 gibi değerlendirdik kısmeti varsa yaşar spermcikler herhalde bir gün daha😂😂 yarın gece tazelerini yollayacağım içeri. Sence yarın ateş yükselecek mi hadi tahmin alayım 😂 kasık ağrım olmama sebebi fitil de olabilir belki. Bu ay olmazsa çok hayal kırıklığına uğramayacağım çünkü fitil kullanıyorum olmazsa ondan olmaz diyorum
Yüzde 98 yukselecek bak gör 😂 benımkıde yarın düşer belkı 😂 madem yukselmıyo düşsün 😂

Çok doğru bende yoruldum dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden allah kimsenin kucağını boş koymasın ben eşim ve ailesinden dolayı sıkıntı çekiyorum sıkıştırıyorlar canım erkek çocukta erkek çocuk allah biliy ya en doğrusunu nasipten öte yol yok iki kızım var bana kalsa yeter de işte bu insanlara gelde bunu anlat inanın kürtaj olduktan sonra depresyona girdim olmasın diye yasmin kullandım gizliden eltim 3. Oğluna hamile diye kıyasladılar kiminin oğlandan gider kimininki kızdan dedi kayınvalidem beni bu insanlar yordu eşimde anneci annesi ne derse o eşime diyki karısını değiştirenlerin oğlu oluyomuş yani benim oğlum olmazsa kuma getirticek o derece allaha sığınıyorum her namazda ağlayarak yalvarıyorum bu insanların dilinden kurtulmak için kusura bakmayın sizide derdimle boğmak istemiyorum rabbim tüm isteyenlere banada nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın 🙏
Ayyy inanmıyorum gerçekten böyle düşünce kaldı mı böyle zihniyetler var mı aramızda? Neden kürtaj oldun peki canım o kadar çok üzüldüm ki anlatamam yazık ya cidden yazık nasıl bir cahillik. Zaten cinsiyeti erkek yani baba belirliyor. Oğullarına söylesin de o yapsın erkek tövbe ya rabbi ya bu ne saçmalık . Ya onu doğuran ana da kadın. Nasıl böyle düşünüyor aklın almıyor. İşte böylelerin sonunu da Allah erkek evlatla imtihan ediyor. Hiç üzülme canım Allah’a sığın ama başarabilirsen de dik dur çık karşılarına gerekirse yok böyle insanlara ihtiyaç bırak kurtul ayrıl gitsin kıymet bilmezler. Duam ve kalbim seninle.

X