Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aynen bakalım yatmadan bi test patlatıcam bakalım çatlama var mı diye olmazsa çatlama iyi sabaha 9-10 gibi yine yaparım en azından aşağı yukarı tahmin ederim , çatlamayı kaçırmk istemiyorum12 saat canlı oluyormuş yumurta 😇 kuzu sabahlar dediğin gibi yok bizde de :) sabahta ateşe bakıcam bakalım iki yönden 🤣
Hadi bakalım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin bebişim😁 yumurta en fazla 24 saat yaşıyor umarım yakalarız kıyısından köşesinden 😁😁

Bende de vardı prolaktin yüksekliği canım bitkisel ilaçlarla düşürdük çok şükür 55di hemde 2 senedir nasip olmadı bizede bebiş 🥺 Çatlama üzerinden mi 7 gün geçmesi lazım yoksa yumurtlama gördüğümüz ilk günden mi canım
Canım galiba yumurta çatladıktan 10-14 gün sonra adet gelmesi bekleniyor

Çok doğru bende yoruldum dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden allah kimsenin kucağını boş koymasın ben eşim ve ailesinden dolayı sıkıntı çekiyorum sıkıştırıyorlar canım erkek çocukta erkek çocuk allah biliy ya en doğrusunu nasipten öte yol yok iki kızım var bana kalsa yeter de işte bu insanlara gelde bunu anlat inanın kürtaj olduktan sonra depresyona girdim olmasın diye yasmin kullandım gizliden eltim 3. Oğluna hamile diye kıyasladılar kiminin oğlandan gider kimininki kızdan dedi kayınvalidem beni bu insanlar yordu eşimde anneci annesi ne derse o eşime diyki karısını değiştirenlerin oğlu oluyomuş yani benim oğlum olmazsa kuma getirticek o derece allaha sığınıyorum her namazda ağlayarak yalvarıyorum bu insanların dilinden kurtulmak için kusura bakmayın sizide derdimle boğmak istemiyorum rabbim tüm isteyenlere banada nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın 🙏
Doktor kontrolüne giderken eşinizi ve kayınvalidenize de goturun, onların yanında doktora birden sorun, eşim erkek çocuk istiyor, bunun için ne yapabilirim diye, o da anlatır cinsiyette erkek faktörü etkili olduğuna.

Kizlar dün doktora gittim 13.2 *17.8 lik yumurta küçük daha var demişti ama şuan ovulasyon testinde çatlama olmuş gözüküyor siliklesmis. Sizce bu yumurtanin küçük olması gebeliğe engel mi bilgisi olan var mı bu konuda yardım lütfen :KK43:(

Eklentiler

• IMG_20221127_233450.jpg
    IMG_20221127_233450.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 22
X