Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar size de sorayım ya benim klomen sonrası kistim oluştu üstüne gecikmeli adet oldum ama adetim sadece bir gün sürdü ve simsiyah bişey çıktı kistim geçmemiş ve adeti de engellemiş dedi doktor. Bana kist için cyclo progynova verdi 21 günlük hap. Bu esnada korunayım mı dedim, korun dedi. Bu ilaçla ve kistle hamile kalınmasını istemeyiz dedi:KK43:( ben bu ilacı bu sitede özellikle arttırdığımda korun diyen hiç olmamış üstelik kullanıldığı esnada hamile kalanlar falan da olmuş. İlaca dair fikri olan var mı ?
Doktorun sözünü dinle canim.
Sonra hamile kalırsın, çocukta olumsuz bir durum olur, kendini suclarsin, ilaç yüzünden mi oldu diye.
1 ay geç olsun gerekirse gebelik.

Bende yapcam kuzucum ateşi bu ay.bu ay nokta atısı yapmam lazım😄 hala lekelenme devam.tam bı sökülme olamadı bir türlü sabahtan beri 🥴
Benimki direk sökülür hep lekelenme ile başlamaz sökülür inşallah seninkide hemen inşallah hem ne biliyorsun belki yerleşme inşallah yerleşmedir kuzum 😘

Ahahah canım ben köyden yeni geldim anca müsait oldum yok canım ben almicam yumurtlama testi düzenli takip etmem zor 😂😂eşimle iki günde bir ya da bazı aylar her gunj değerlendiriyoruz ne olur ne olmaz diye kizlar eşimin spermleri benim de yumurtaliklar için bildiğiniz guclendirici bitkisel bir şey var mii kullanayım bu ay😂
Keçiboynuzu özü günlük bir kaşık ıkınızde ıcebılırsınız canım.cevız fındık fıstık,ıspanak,portakal,avokado faydalı yıyecekler balımm

Benimki direk sökülür hep lekelenme ile başlamaz sökülür inşallah seninkide hemen inşallah hem ne biliyorsun belki yerleşme inşallah yerleşmedir kuzum 😘
Koyu renklı kırmızı kahve gıbı olmaz heralde lekenın rengı bebegım yerlesmede.daha renksız pembe fln olur dıye dusunuyorum(tam bılmemekle beraber)😊

İlk gebeliğimde 15 ay sebepsiz olmadı. Bütün kan hormon değerlerim normaldi eşim de öyle. 15. Ay doktora gittiğimde prolaktinim çok az bir şey yüksek çıktı çok az ama. Doktor yarımşar iki gün dostinex hap içeceksin dedi. Bir de Progestan hap.doktor bu ay da olmazsa önümüzdeki ay aşılama falan ne gerekiyorsa başlarız dedi. Ama ben bu ilk 15 ay ayaklar mı dikmedim havaya 45 dakika bir saat öyle mi beklemedim ovu testleri mi kullanmadım yani yapılan her şeyi yaptım. Ama doktor bu ay da olmazsa öbür ay gel dediği ay hiçbir şey yapmadım amaaaan nasılsa olmasa öbür ay tedavi başlayacak rahatlığıyla saldım hatta birkaç defa ilişki oldu ve ilişki olur olmaz ayağa kalkıp duşa girdim hiç dikkat etmedim hiç. Ve ay sonu geldiğinde adeti o kadar inanarak bekliyorum ki hiç aklımda yok hamilelik. Doktora gün ayarlama hazırlığı randevu vs yapıyorum bakıyorum. Gitmeden bakayım diye tuvalette bulduğum öylesine yaptığım testte saniyeler içinde ikinci çizgi çıktı ama ben pijamamı bile yarım yamalak çekerek koridorlarda koşuyorum deli dana gibi ne yapacağımı bilmeden bir ağlıyorum bir gülüyorum bir şükrediyorum eşim de yoktu aradım gel diyorum gel oldu galiba. Yani demek istediğim asla umudum kalmadı deme. Biliyorum çok zor her ay umutla beklemek. Hep üzülüyoruz üzülmüyoruz desek yalan olur ama umut gerçekten çok güzel bir şey. Asla umudunu yitirme güzel arkadaşım. İnsanı ayakta tutan “Umut”
Çok doğru bende yoruldum dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden allah kimsenin kucağını boş koymasın ben eşim ve ailesinden dolayı sıkıntı çekiyorum sıkıştırıyorlar canım erkek çocukta erkek çocuk allah biliy ya en doğrusunu nasipten öte yol yok iki kızım var bana kalsa yeter de işte bu insanlara gelde bunu anlat inanın kürtaj olduktan sonra depresyona girdim olmasın diye yasmin kullandım gizliden eltim 3. Oğluna hamile diye kıyasladılar kiminin oğlandan gider kimininki kızdan dedi kayınvalidem beni bu insanlar yordu eşimde anneci annesi ne derse o eşime diyki karısını değiştirenlerin oğlu oluyomuş yani benim oğlum olmazsa kuma getirticek o derece allaha sığınıyorum her namazda ağlayarak yalvarıyorum bu insanların dilinden kurtulmak için kusura bakmayın sizide derdimle boğmak istemiyorum rabbim tüm isteyenlere banada nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın 🙏

X