Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Çok doğru bende yoruldum dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden allah kimsenin kucağını boş koymasın ben eşim ve ailesinden dolayı sıkıntı çekiyorum sıkıştırıyorlar canım erkek çocukta erkek çocuk allah biliy ya en doğrusunu nasipten öte yol yok iki kızım var bana kalsa yeter de işte bu insanlara gelde bunu anlat inanın kürtaj olduktan sonra depresyona girdim olmasın diye yasmin kullandım gizliden eltim 3. Oğluna hamile diye kıyasladılar kiminin oğlandan gider kimininki kızdan dedi kayınvalidem beni bu insanlar yordu eşimde anneci annesi ne derse o eşime diyki karısını değiştirenlerin oğlu oluyomuş yani benim oğlum olmazsa kuma getirticek o derece allaha sığınıyorum her namazda ağlayarak yalvarıyorum bu insanların dilinden kurtulmak için kusura bakmayın sizide derdimle boğmak istemiyorum rabbim tüm isteyenlere banada nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın 🙏
Hala bu mantıkta insanlar varmı ya gerçekten ben şok bilmiyor ki baba en çok o iki kızından hayır gelecek

Bana kalsa iki kızım yeter bana sağlımda da yaşlılığımda da öldüğümde de hayırlı evlat olsun yeter bu insanlara laf anlatmaktan yoruldum evet deyip geçiyorum 😏
Resmen hayalimi yaşıyorsunuz iki kız offf 🥰🥰❤️💕 harika 🧿 tabi evladın kızı erkeği yok kaynana da klasik cahil işte çok var onlardan oğlan oğlan diye tuttururlar oğlan bakmaz kızlara kalırlar klasik hikaye sırlar dünyası kalp gözü vardı bir ara orda çok işlerlerdi bu konuları 😅😅
Allah gönlünüze göre nasip etsin 🙏🙏🤗

Kız ben çörek otu kürü gördüm bu ay onu deneyeyim eşime de daha etkili bir kür bakayım yarın hemen baslicam adetin ikinci günü baslanmaliymis kadın 6 sene sonra bu kurle gebe kalmış 😳eşine de başka bir kür vermiş deneyelim bakalım
Canım ben çörek otu bal yaptım 5-6 gün kadar sonrasında kasık ağrılarım başladı ve adetim sökülmedi kaç gün oldu hala damla damla ben bundan dolayı oldu diye düşünüyorum yada hayıttan 🤷‍♀️

Çatlamadan itibaren 7 gün geçti. Fena bir kasık agrım bacak agrım var . Beyaz akıntım oldu bugün. Test yapasım var ama henüz belli olmaz heralde . Min 10 gün bekleyeyim dimi kızlar?
Benim 11. Gün silik çizgi çıktı 10. Gün dahil komple negatifti testler. Bekleyin o yüzden 🥰 hatta en garanti 14. Gün bakmak
Cuma’ya kadar sabredin çıkar o zaman varsa

Kizlar dün doktora gittim 13.2 *17.8 lik yumurta küçük daha var demişti ama şuan ovulasyon testinde çatlama olmuş gözüküyor siliklesmis. Sizce bu yumurtanin küçük olması gebeliğe engel mi bilgisi olan var mı bu konuda yardım lütfen :KK43:(
18-20 arası catlıyormus 17.8dun ıse bugun 18.9 çatlamış olması normal gibi kuzum ☺️

Doktorun demesıne göre günde 1.1mm büyüyor ıse yarın yumurtam 19 cıvarlarında olmalı pzrtesı yada salı bu ıs olur gibi pzrtesı 19 salı 20 18 de çatlamadıgına göre fnd_50 fnd_50 yarın spora gıdecektı defindesin almadan gel 😂 yarın bı ışık yakar ınsallah zıra yoruldum 😂

Doktorun demesıne göre günde 1.1mm büyüyor ıse yarın yumurtam 19 cıvarlarında olmalı pzrtesı yada salı bu ıs olur gibi pzrtesı 19 salı 20 18 de çatlamadıgına göre fnd_50 fnd_50 yarın spora gıdecektı defindesin almadan gel 😂 yarın bı ışık yakar ınsallah zıra yoruldum 😂
Bir şey soracağım bir yumurta kaç mm olmalı onun bir ölçüsü var mı? Şu “spora gidecektin defindesin” yazdığın kısmı anlamadım ya

Su gıbı var bır ıkı gundur ama çok degıl yanı bence özellikle dıkkat etmeye çalışıyorum bılmıyorum takıp etmedim hıc cunku
Şeffaf uzayıp sünen bir akıntı varsa yumurtlama yakın demektir işte benim bugün gelmeye başladı o onu takip etsen çok kolay oluyor aslında

Canım ben çörek otu bal yaptım 5-6 gün kadar sonrasında kasık ağrılarım başladı ve adetim sökülmedi kaç gün oldu hala damla damla ben bundan dolayı oldu diye düşünüyorum yada hayıttan 🤷‍♀️
Canım ne zaman başladın adetin ikinci günü başlanıp 10 gün kullanılması gerekiyormuş bilmiyorum buradan da çok araştırdım çörek otundan oyle sıkıntısı olan yok hayittan olanlar olmuş ama belki senin de ondandır yine de deneyeyim ya😂

X