Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ovulasyon testını hangı marka alayım hangı marka tavsıye edıyorsunuz?tecrubelı arkadaslar varsa gercekten dogru gosteren markalar soylersenız cok sevınırım

Bebeğiim çok teşekkür ederim bilgilendirme için, bi bakıcam şimdi. İlk kez duydum sizlerden. Peki sen hangi ürününü kullanıyorsun? Benim de son aylarda çok düzensiz

Bebeğiim çok teşekkür ederim bilgilendirme için, bi bakıcam şimdi. İlk kez duydum sizlerden. Peki sen hangi ürününü kullanıyorsun? Benim de son aylarda çok düzensiz
Oradan instagramdan Mfk ya dm olarak problemini anlat bahset onlar ne alman gerektiğini öneriyorlar kuzum rica ederim ben ilk ay advictor kullandım sonra “eş paketi” var onu kullanıyorum iki aydır biraz pahalı ama cidden faydasını gördüm. Sen bir yaz incele istersen

Kızlar size bir sorum olacak iki gün önce bende polip olduğu için parça aldılar biyopsi yapıldı yanı bugün de çatlama günümdü ilişki oldu şimdi lavoboda peçeteye sılınce kan geldi acaba parça alındıgı içinmi ilişkide oldu ya yoksa yumurta catladıgı içinmi kan geldi ama benden hiç gelmezdi kan kasıklarımda agrıyor bu ay geç yumurtaladım 17. Gün bugün kafam allak bullak oldu

Canım çok bilgim yok ama bence tavsiyem bucdurumu bir doktoruna danış daha önce kanama olmazdı diyorsun belki önemli bir şeydir bir sor bence çok geçmiş olsun canım bu arada

Canım çok bilgim yok ama bence tavsiyem bucdurumu bir doktoruna danış daha önce kanama olmazdı diyorsun belki önemli bir şeydir bir sor bence çok geçmiş olsun canım bu arada
Polip olunca yani rahimde et ben olunca ara kanamalar olurmuş bebek zor tutarmış tutsa bile rahımde polip olduğu için yerleşemediniz düşer miş onu aldırmak için gittim ama önce bir inceleyelim dediler iyi huylu mu dıye kan da gelince bir korku sardı

Canım parça alındığı için olabilir yinede sen doktoruna sor en iyi bilgiyi o verir sana
Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…