Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bence bugun kuzum havuç ye bol bol

Bu ay böyle birşey olmasını isterdim ama eşimde varikosel var sanırım ihtimalimiz çok düşük
Benim eşimde de var ama bir çocuğumuz oldu şimdi ikinciyi istiyoruz yeter ki Allah istesin her şey olur sen hiç canını sıkma öyle düşünme moralinizi yüksek tutun. Bol bol keçiboynuzu özü içir eşine sağlıklı beslenin temiz beslenin. Düzenli egzersiz vitamin takviyesi vs inşallah

Tablon gayet güzel. 16. Gün yumurtlamissin ve bundan sonra cizgiden yüksek seyrederse bı 12 -15 gun takip edeceksin umut var bebişim ateslerini neden değiştireceksin anlamadım
Kızlar eğer hamileysek yumurtlamadan sonra ateş yükselir mi? Hala çözemedim şu ateş işlerini
Ateş yumurtlamadan sonra zaten yüksek seyreder. Bat günü düşmezse asıl o zaman ümit var

Teşekkür ederim Allah ikinciyi de nasip etsin size inşallah illede olsun demiyoruz nasip zaten bir oğlumuz var, ama zaten çocuk için olmasa bile sağlık için ameliyat olması lazım

Kızlar ben çok kötüyüm ağlama krizleri yaşıyorum sürekli hic iyi değilim sürekli ağlıyorum İçli içli ağlayınca ona bisey olmasından da korkuyorum ama çok kötüyüm bütün çocukluk travmalarım ortaya çıktı sürekli ona onu çok seveceğimi söylüyorum küçükken zor bir çocukluk yaşadım hepsi aklıma geliyor kendimi ikna ederken buluyorum sürekli ağlıyorum

Kıyamam sana ya. Üzülme demek bi çözüm değil biliyorum ama ona ve sana en güzel gelecek şey onun seni sevdiği için sana tutunduğunu düşünmen. Sen tabi ki onu seviyorsun canım benim. Allah ta sana nasip etti. Bi destek almayı düşünebilirsin belki ikiniz için de.

Sen benim umudumsun pozitifbiri

Çok normal kuzum ben oğluma oto koltuğu almıştık da , pakedini açarken kemerini kesmiştim sonra da 1 saat ağlamıştım ben beceriksizim, paket açamıyorum çocuğa nasıl bakacam diye hepsi hormonlardan. Azalacak korkma, dök içini, o korumalı yerde , sen kaygı etme annesi. Sen yaşadın, yaşaman gerekiyordu, bir gün anlayacaksın , hiçbir yaşanan sebepsiz değil. Sen yaralarını bebeginle saracaksin

Son düzenleme:
Benim karın agrım yok ama elleyince yerinde atmıyor düzeltiyorum kendim ama yine sol tarafa düsüyor ve düsünce his ediyorum bazen bende düşünüyorum ne alaka diye rahim ayrı göbek ayrı ama düsükken gebelikte olmaz diyorlar kafam karışıyor haliyle hep bir umut arıyorsun neyim var olmuyor die Rabbım hepimize sifasını versin

canım evet Yumrtlama olmuş pik günü :) benimde senin gibi 13-14. Gün yumurtlama oluyor benim hep, bugün de olmadı hala. Hangi marka bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…