Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benim karın agrım yok ama elleyince yerinde atmıyor düzeltiyorum kendim ama yine sol tarafa düsüyor ve düsünce his ediyorum bazen bende düşünüyorum ne alaka diye rahim ayrı göbek ayrı ama düsükken gebelikte olmaz diyorlar kafam karışıyor haliyle hep bir umut arıyorsun neyim var olmuyor die Rabbım hepimize sifasını versin 🤲❣️
Amin canım çok haklısın arıyoruz her şeyden inşallah sağlıkla olur bir gün hayırla gelir bebişlerimiz🤲🏻🤲🏻

Teşekkür ederim Allah ikinciyi de nasip etsin size inşallah😻 illede olsun demiyoruz nasip zaten bir oğlumuz var, ama zaten çocuk için olmasa bile sağlık için ameliyat olması lazım
Ne demek rica ederim amin inşallah ben de oğlumun kardeşi olsun çok istiyorum 🤲🏻🥰❤️ çok ileri derecede mi varikoseli? Çok ciddi sorun yaratıyorsa doktor da öneriyorsa olur tabi ama Mfk diye doktor var bilmiyorum duydun mu o çok önermiyor varikosel ameliyatı çok gerekli değilse gerek yok diyor

Kızlar ff tablomu ekliyorum. Benim yumurtlamayı başka güne çizdi bu ya :) Ovu.ya göre 13.gün pik oldu sonra silikti hep. Ama ff 16ya çizdi.. o ama o günlerde hep silikti. pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss @Deepblues
Kesikk çekmiş ff de emin değil 15. Gün de olabilir ovulasyon işte bu yüzden ateş takibi önemli belki de testlerle esas günü kacirabiliyoruz

Ne demek rica ederim amin inşallah ben de oğlumun kardeşi olsun çok istiyorum 🤲🏻🥰❤️ çok ileri derecede mi varikoseli? Çok ciddi sorun yaratıyorsa doktor da öneriyorsa olur tabi ama Mfk diye doktor var bilmiyorum duydun mu o çok önermiyor varikosel ameliyatı çok gerekli değilse gerek yok diyor
Duymadım o doktoru bi bakayım, eşimin gittiği dr da şart değil demiş ama bi ara ağrı yaptı eşimde, tek taraflı 3. Derece, ilerlemiş yani, şu sıralar ağrı yapmıyor günlük hayatını etkilemiyor, zaten kontrole gidecek 1 ay sonra değerlere tekrar bakılıcak, ara çok açılıyor oğlan 5 yaşında ,yaşımız da gidiyor olacaksa 1-2 yıl içinde olsa iyi olur ama herşey nasip😊

Artık etiketlemesen de anlıyorum bak bence bil kıymetini😇😂😍🥰 ben de ölçüyorum habire 36.3 ya da 36.4 çıkıyor. Yarın 15. Gün bakalım kaç olacak
Canımm sen de yumurtlama oldu mu kuzum yakın zamanlar da Yumrtlama görüyorduk benim ovülasyonda göremedim henüz. Ateşimde bir garip. Bugün 13. Günüm genelde 13-14. Günde yumurtlama olurdu daha ovülasyonda çıkmadı bakalım bir kaç güne görecek miyim

Eklentiler

• CD45A6A9-C2BC-445C-9C83-36214AE99CDD.jpeg
    CD45A6A9-C2BC-445C-9C83-36214AE99CDD.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 32
Canımm sen de yumurtlama oldu mu kuzum yakın zamanlar da Yumrtlama görüyorduk benim ovülasyonda göremedim henüz. Ateşimde bir garip. Bugün 13. Günüm genelde 13-14. Günde yumurtlama olurdu daha ovülasyonda çıkmadı bakalım bir kaç güne görecek miyim
Olmadı henüz canım zaten benimki öyle hep net bir günde olmaz ben akıntıya ve ateşe göre yumurtlamamı bilebiliyorum. Mfk ile ilk iki ay 14-15 günlerde yumurtlama olmuştu bu ay 18. Gün yumurtlama oldu (en son). Mfk dan önce çok düzensizdi zaten 20 li günleri bulabiliyordu yumurtlamam. Henüz olmadı yani yumurtlamam yarın 15. Gün. İnşallah gecikmez 😢

Ay o ates yarın degıssın artıklkk 😂😂
Ya bence de ama nanay efendim umudum yok geçen ay 18. Gün oldu 🤷🏻‍♀️ bir de bir şey dicem doktor bana fitil vermişti ya akıntım çok diye. Fitil kullanıyorum işte toplam beş taneydi her gece bir tane. bugünden sonra iki adet fitilim kalacak. Korunmana gerek yok dedi doktor. Acaba bu fitiller sperm öldürüyor mu bu ay pek umudum yok hamile kalmam diye düşünüyorum fitilden dolayı.

X