Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bu ay böyle birşey olmasını isterdim ama eşimde varikosel var sanırım ihtimalimiz çok düşük
Kuzum benim eşimde de ileri derece tek tarafı varikosel var. Hatta ameliyat olması gerekiyor. Doktor cocugun var mı diye sormuş 2 tane deyince e tamam o zaman ne düşünüyorsun demiş sanki başka olmaz dercesine. Şu an hamileyim 🤭 ve ben tam 5 yıl Yasmin kullandım. 6 ay geçti bırakalı. Olacaksa olur takılma , eğer uzun zaman denedin ,olmazsa git bir sperm testi baktır eşine, o zaman ona göre hareket edersiniz 🤗

Kuzum benim eşimde de ileri derece tek tarafı varikosel var. Hatta ameliyat olması gerekiyor. Doktor cocugun var mı diye sormuş 2 tane deyince e tamam o zaman ne düşünüyorsun demiş sanki başka olmaz dercesine. Şu an hamileyim 🤭 ve ben tam 5 yıl Yasmin kullandım. 6 ay geçti bırakalı. Olacaksa olur takılma , eğer uzun zaman denedin ,olmazsa git bir sperm testi baktır eşine, o zaman ona göre hareket edersiniz 🤗
Canim normalde çocukların ateşinide mi dil altından ölçmek gerek ?

Kızlarım ben dün yumurtlama sanıyordum en alttakini az önce yaptım sanırım bugün dimi.9 Kasım regl başlama tarihim 14 kasımda rahim filmi çekildim üç ay üst üste klomen kullandım bu ay kullanmadım normalde klomen 12 .nci gün falan yumurtluyordum.bu sefer 18 i buldu bnde korkmuştum yumurtlama olmıcak diye ama asıl yumurtlama bugğn dimi tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum 🤗

Eklentiler

• CA12C4CE-6188-46A1-9E41-9BD29F2C6CED.jpeg
    CA12C4CE-6188-46A1-9E41-9BD29F2C6CED.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 52
Kızlarım ben dün yumurtlama sanıyordum en alttakini az önce yaptım sanırım bugün dimi.9 Kasım regl başlama tarihim 14 kasımda rahim filmi çekildim üç ay üst üste klomen kullandım bu ay kullanmadım normalde klomen 12 .nci gün falan yumurtluyordum.bu sefer 18 i buldu bnde korkmuştum yumurtlama olmıcak diye ama asıl yumurtlama bugğn dimi tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum 🤗
Ay tam bugün yumurtlama değerlendirin bugün ve yarını mutlaka 💕🙏🏻🥰🥰🥰

Ay tam bugün yumurtlama değerlendirin bugün ve yarını mutlaka 💕🙏🏻🥰🥰🥰
Bana dua et nolursun hepimize et hamilelerin duası kabul olur 🥰🙏🏻 2 yıldır bekliyorum eşim tam bir yıl önce varikosel ameliyatı oldu değerleri iyi benim doktorum sadece hsg çeklmem kaldığı için onu da çekti iki hafta önce artık rabbime sığınmaktan başka bir çağrem kalmadı

Bana dua et nolursun hepimize et hamilelerin duası kabul olur 🥰🙏🏻 2 yıldır bekliyorum eşim tam bir yıl önce varikosel ameliyatı oldu değerleri iyi benim doktorum sadece hsg çeklmem kaldığı için onu da çekti iki hafta önce artık rabbime sığınmaktan başka bir çağrem kalmadı
Etmem miiii allahım tüm isteyen herkese nasip etsin ❤️🙏💕 sizden de güzel haber duyacağız inanıyorum 🧿🙏🏻
Hsg belki de zaten hic gerek bile olmayacak ne güzel ki suan yumurta pik yapmıs durumda hazır suan kavuşmayı bekliyor 😍😘 mutlaka değerlendirin şu bir kaç gün hatta yapın 2 hafta sonra da cift çizgi nasip olsun insallah

Benim eşimde de 3. Derece çıktı yani ilerlemiş, tek taraflı, bi tane çocuğumuz var 5 yaşında, 5 ay önce test yapıldı, yorumlayabilen varsa yükliyim, dr imkansız değil olabilir demiş ama 5 aydır olmadı, nasip, şimdi tekrar test verecek heralde değerlerde oynama var mı diye, Allah bağışlasın çocuklarınızı yeni bebiş de hayırlı olsun sağlıkla gelsin😘

Etmem miiii allahım tüm isteyen herkese nasip etsin ❤️🙏💕 sizden de güzel haber duyacağız inanıyorum 🧿🙏🏻
Hsg belki de zaten hic gerek bile olmayacak ne güzel ki suan yumurta pik yapmıs durumda hazır suan kavuşmayı bekliyor 😍😘 mutlaka değerlendirin şu bir kaç gün hatta yapın 2 hafta sonra da cift çizgi nasip olsun insallah
Valla son radde çekindim zaten hsg yi bişey çıkmadı şükür ama hsg sonrası da gebelik çok oluştuğu söyleniyo bakalım inşallah ağzın bal yesin ❤️❤️❤️

Kızımda az ateş var gibi, hastaydı zaten.
Dil altı 37.7 çıktı
Koltuk altı 35.6

Hangisi doğru acaba dedim
Valla o kadar fark olmaması lazım ama...

Benim eşimde de 3. Derece çıktı yani ilerlemiş, tek taraflı, bi tane çocuğumuz var 5 yaşında, 5 ay önce test yapıldı, yorumlayabilen varsa yükliyim, dr imkansız değil olabilir demiş ama 5 aydır olmadı, nasip, şimdi tekrar test verecek heralde değerlerde oynama var mı diye, Allah bağışlasın çocuklarınızı yeni bebiş de hayırlı olsun sağlıkla gelsin😘
Hakkınızda hayirlisi olsun canım Rabbim bekletmesin...🥰

Merhaba hanımlar hayırlı akşamlar
Ovolosyon testime bakabilirmisiniz 20 sinden beri yapıyorum T silik ti 24 de C ve T testi aynıydı şimdi ise C silik oldu T kıpkırmızı oldu

Eklentiler

• IMG_20221126_175555.jpg
    IMG_20221126_175555.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 52
Ateş ölçen bebişler:
@Deepblues : 615927 Ovulation charts on FertilityFriend.com
pozitifbiri pozitifbiri : 78a23e Ovulation charts on FertilityFriend.com
Papatyamaviss Papatyamaviss 6e5665 Ovulation charts on FertilityFriend.com

Hoşgeldiniz Hanımlar :KK52:

*Yumurtlamadan en az 10-12 gün geçmeden test yapmıyoruz.Herkes gruba girdiğinde bunu okusun ve kendine, duygularına hakim olsun :KK20: :KK70:

:KK200:Geç olsun Güç olmasın diyerek bu ayı ben açmak istedim :KK200:

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
@Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
:KK60: :dua:
@maman
5 Aralık

NewMamaa NewMamaa

8 Kasım
5 Aralık

@trkn0709

6 Kasım
4 Aralık

@savascii

22 Kasım
20 Aralık

@Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​
@1ebe:KK60: :dua:
knickerbockerbande:KK60: :dua:
fatsek fatsek
9 Kasım​
6 Aralık​
@Ihlamurseven:KK60: :dua:
@bebekheyecani
8 Kasım​
3 Aralık​
@knickerbockerbande
11 Aralık​

@Kristialia

@beyons
1 Aralık​
pozitifbiri pozitifbiri :KK60: :dua:
Papatyamaviss Papatyamaviss
10 Kasım​
8 Aralık​
@yanbaz
13 Aralık​
@Feyzacim
9 Aralık​
@trueliving_
5 Aralık​
@September Wind
3 Aralık​
@Evimmis:KK60: :dua:
O ozayse
26 Ekım​
1 aralık​
@zorunlualanlar
11 Kasım​
3 Aralık​
@yelif10
1 Kasım​
1 Aralık​
@Niqu:KK60: :dua:
@Angels900
11 Kasım​
15 Aralık​
@Sura33
2 Kasım​
1 Aralık​
@Devakus
9 Aralık​
@mydreams93:KK60: :dua:
@lavinya-
14 Kasım​
10 Aralık​
@Seyda kefir
14 Kasım​
13 Aralık​
@Wanda Maximoff
13 Aralık​
@Miss ela
15 Aralık​
@mssmaya07
4 Kasım​
2 Aralık​
@DilekHanim
4 Kasım​
5 Aralık​
@Ncct
15 Kasım​
11 Aralık​
@gullcun
3 Kasım​
1Aralık​
@pascal1634
31 Ekim​
@mgev
13 Aralık​
@babypink00
15 Kasım​
11 Aralık​
@Sunshine597
12 Kasım​
12 Aralık​
@Simgeklcc
6 Kasım​
3 Aralık​
@angel0003:KK60: :dua:
@Cey1an
17 Kasım​
18Aralık​
@melisaa93
18 Kasım​
18 Aralık​
@Aden2023
11 Aralık​
@Pandolfini
2 Aralık​
@çgh
10 Kasım​
6 Aralık​
@keug03:KK60: :dua:
@Sudemsade
18 Kasım​
20 Aralık​
@mooncrown2001
18 Kasım​
20 Aralık​
@Cicekcicek20
4 Aralık​
@ozlemem
7 Kasım​
5 Aralık​
@aysesngul
20 Aralık​
@ebrumsumsu
25 Kasım​
T TASUU
24 Kasım​
@canancan11
24 Kasım​
7 Aralık​
@Usagitsukino
23 Kasım​
18 Aralık​
@sevayd
24 Kasım​
20 Aralık​
@Deepblues26 Kasım21 Aralık:KK60: :dua:
Selam kızlar ben de aralık ayı gebelik planlıyorum.Ama bu bat ne demek bir şey anlamadım doğrusu 😅

X