Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benımde gözüm sende hee ona göre
Ates stabıl devamke gıdıyorrr son lh mı ates düşerse yada yuksekırse yapıcam ne çıkacak hıc bılmıyorum sankı bırı gozlerımı bağlamış yolun sonunadogru yürüyorum ama yoldamıyım bilmiyorum gibi bi his anlatabildim mi

Euhuhuuhubenım dedıklerımbıde hep kendı muayenesinde kımbılır nedır fıyat Ben oğlumda devlete tobe etmıstım ama sınırlı senedır gıttıgım bı doktor var ya adam müko oturuyo anlatıyı ılgılenıyo bana kagıt verdı al dedı randevu arama bununla gel bakalım dedı tek uyustugum doktor

Gittiğim doçent bir doktordu o gördü alttan. Ondan önceki gittiğim doktorlar hiç öyle bit şey söylemediler
Evet gerçekten bazı doktorlar cokkk iyi ve bilgili bende gidince sorucam bu durumu ama banada istanbulda bir ebe karnıma bakınca göbegin düsük demişti böyle gebe kalamazsın olursada düşer demişti acaba ondan mı olup tutunamıyor die de düşünüyorum

Kızlar yumurtlamadan kaç gün sonra gebelik belirtileri hissettiniz ve ne gibi değişiklikler oldu bizler için bat beklerken fikir olsun pozitifbiri kristialia
Ben yumurtlamadan 9 gün sonra silik çizgiyi gördüm canım belirti aşırı bel agrısı ve gögüs hassasiyeti uç kısımlara dogru balon gübi bir şişlik vardı

Profilde 577 gün yazıyor şaşırdım ben de
Maşallah karfeş istiyonuz yani
Üç ay önce düşük yaptım ne yazıkki kalbi durdu hafızamdan sildim o dönemi hayırlısı böyleymiş yeniden ilaç tedavi gördüm oğluşuma bir kardeş düşünüyoruz hayırlısı Allah'tan

Geçmiş olsun canım allah yerini tekrar dokdursun inşallah bende 5 ekimde yaptım düşük ilk adetimi oldum henüz bitmedi 13 oldu senin ne kadar sürdü kanaman düşükten sonra

Geçmiş olsun canım allah yerini tekrar dokdursun inşallah bende 5 ekimde yaptım düşük ilk adetimi oldum henüz bitmedi 13 oldu senin ne kadar sürdü kanaman düşükten sonra
Sağol bitanem Allah'ım kimseye yaşatmasın zor gerçekten. Benim kürtaj sonrası yaklaşık 15 gün kanamam oldu bazı günler çok kanadım bazı günler lekelenme gibi 30.günümde ilk adetimi oldum yaklaşık 8 gün sürdü ki normalde 5 günde biterdi sonra İkinci adetimi 15 gün sonra oldum yine 7 gün sürdü ama çok kanadım üçüncü adetim de 20 gün sonra oldum 3 gün çok fena kanadı sonra bianda kesildi bu ayda korunmayı bıraktım bakalım neler bizi bekliyor ama korkularım hep içimde insan tekrar tekrar yaşamaktan korkuyo

Sen korunacak mısın yada kaç ay ara verceksin kuzum benim üç doktor üç ay korun dedi bir tanesi De hiç bekleme devam et dedi ben çok kanadığım için kan depolarım boşalmış üç ay ara verdim kan ilacı aldım hala da alıyorum bu süreçte bu arada hormonlarıma baktım bir kimyasal bir düşük olunca kanda pıhtılaşma testime baktım kansızlık ve pıhtılaşma bozukluğu çıktı bende şuan folik asit kan ilacı ve coraspin alıyorum. Bu arada bebeğimi kromozom analizi genetiğe yolladım düşük sebebini öğrenmek için trizomi 14 çıktı genetik problemli yaşamla bağdaşmayan. Herşeyde vardır bir hayır Rabbim bundan sonra hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah tüm kalbimle diliyorum

Kesinlikle dil altı canısı, ben hala ölçüyorum ateşimi. Başlangıçtaki linke tıklarsanız ben ne girsem görürsünüz bu arada kızlar
Canim ben teldeki bu uygulama ile takip edecegim. Olur mu ?

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-26-12-02-38-162_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…