Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Valla bugun çok yoğundum bı ara sol kaşığımda agrı oldu sol da demıstı cunku yumurta büyürken de olabılıyor belkı henuz çatlamadı
Benim adetim 13 gün oldu bitmedi henüzde adetliyken yumurta büyümeye başlar mı acaba kuzum onu merak ettim ilk başlarda olmadı agrı 2 gündür var hem sagda arada da sok kasık karnımda da oluyor igne batması gibi

Eklentiler

• 6D73F17A-BFC4-4308-978D-E356CDAB36F3.jpeg
    154,3 KB · Görüntüleme: 59
Canım sana şimdi doktor yumurta 15 mm olmuş dedi ya peki kasık agrın var mı yada oldumu yumurta büyürken yoksa sadece çatlarken mi oluyor kasık agrısı
Hem de nasıl bende o ağrı oldu sağ yumurtalığım 16 mm ken doktora gittim 2 güne büyür çatlar dedi iki gün sonra topalladım ağrıdan batmadan ve o ağrılar geçmedi günlerce

Hem de nasıl bende o ağrı oldu sağ yumurtalığım 16 mm ken doktora gittim 2 güne büyür çatlar dedi iki gün sonra topalladım ağrıdan batmadan ve o ağrılar geçmedi günlerce
Ayyy ne güzel insan o agrı olsd yumurtam çatlasa diye bekliyor. Saglıkla gelsin minigin canım darısıda bize olsun inşallah.peki adet iken yumurta büyür mü yada çatlar mı

Ayyy ne güzel insan o agrı olsd yumurtam çatlasa diye bekliyor. Saglıkla gelsin minigin canım darısıda bize olsun inşallah.peki adet iken yumurta büyür mü yada çatlar mı
Adetken olmaz diye biliyorum adet o yumurtanın çatlamasından sonra oluyor spermle döllenmezse

Adetken olmaz diye biliyorum adet o yumurtanın çatlamasından sonra oluyor spermle döllenmezse
Anladım canım sagol.düşükten sonra ilk adetim bitmedi henüz uzun sürüyor bu gidişle diger adetimde geç gelecek düzen degişti tamamen diger aya ne zaman adet olacagımıda bilemem artık test yapar yapar dururum çok stresli

Aynımış bakalım ben de bugün uygulamaya göre pik olması gerekiyor ama yarın yapınca koyulaşma olacak mı bakalım benimde 13. Gün olacak ateşimidectakip ediyorum canım

Valla ıste 7500 du jimer o zaman sakın bursayla kıyas yapılamaz
Ben 1 ay önce jimerde muayene ücretlerini sordum 550 tl mi ne dedi ve 900 kadar degisiyormus hani doktoruna göre sok oldum ya biraz fazla abartıyorlar ekstrem birsey yok giriyosun 5 dk muayene ediyor hele bazı ozeller devletten de kötü olmuş masallah gecen doruğa gittim alttan muayene etti 1 sn de cekti probu bisey de demedi kötü bisey varmi dedim yok dedi sagolsun ya cok bilgilendim

Merhaba hanimlar sat 12 kasim 1 haftadir hafif kasık ağrısı ile alt karnım ağriyor enfeksiyondan da şüpheleniyorum idrarda yanma kaşinti yok hafif bel agrimda var yarin tahlil yaptiricam tahmini yumurtlama 19-20 kasim gecen ay erken dogum yaptim ilk adetimde uzun kasik agrisindan sonra söküldü enfeksiyonda da kasik agrisi cok baskin oluyor mu ayirt edemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…