Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Valla ıste 7500 du jimer o zaman sakın bursayla kıyas yapılamaz

Hangi marka :) benimde öyleydi ama silikleşti :) ateş nasıl kuzum senin
Kuzum benım adet sonrası koyuydu 14.gün hıc ıkıncı cızgı kalmadı sılıklestı doktor yumurta daha yenı gelısıyor dedı dün ıste bugün 16.gün tekrardan koyulaşmaya basladı bırgebenın kuzum atesımde o sekılde çöktü ama yüksek gıtmedı dustu son üç dört gündür adet atesı bakalım bır ıkı güne bellı eder kendını bugunde yapmıcaktım ama akıntım çoğalmaya başladı yapayım dedım oyuzden

Bende aynı durumdayım benımde 3 gun var ve negatıf ,ama kısmet bekleyelim bakalım ıkı uc gun daha bellı olmaz
Eğer 2-3gun kala bile gebelik cikartmiyorsa adı neden erken gebelik testi ,ama benim belirtim de yok ya,saunaya falan gittim ondan mı tutmadı acaba,sauna öncesi göğüs hassasiyeti vardı gidip geldikten sonra geçti

Eğer 2-3gun kala bile gebelik cikartmiyorsa adı neden erken gebelik testi ,ama benim belirtim de yok ya,saunaya falan gittim ondan mı tutmadı acaba,sauna öncesi göğüs hassasiyeti vardı gidip geldikten sonra geçti
Kuzum benım adet dongum 25 gun mesela yumurtlamanın uzerınden yenı 10 gun gectı.hcg salgılanması ıcın 10-12 gune ıhtıyac varmıs o yuzden gec cıkacak olabılır.yada bu ay olmamıstır negatıftır.yada senın dedıgın gıbı adete 2-3 kala cıkarmıyosa nıye adı erken gebelık testı dimi

Benim de 26-27gun sürüyor ,iskaladik bence

Canım sana şimdi doktor yumurta 15 mm olmuş dedi ya peki kasık agrın var mı yada oldumu yumurta büyürken yoksa sadece çatlarken mi oluyor kasık agrısı
Valla bugun çok yoğundum bı ara sol kaşığımda agrı oldu sol da demıstı cunku yumurta büyürken de olabılıyor belkı henuz çatlamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…