Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Heheheheh hayırlısı nasılsa öyle olsun Eşim çok istiyor ikiz üçüz yatıp kalkıp dua ediyor

Bakalım kuzum vallahi bende anlamadım bu ay. Acaba adetim bittiği gibi mi Yumrtlama oldu ?

İnşallah canım benim valla öyleydi işte travmaydı benim için. Ama inşallah güzel olacak her şey inanıyorum ben de Allahım hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin

Hiç de korkma canım doktorunu hastaneni iyi araştırdıktan sonra asla böyle bir şey olacağını düşünmüyorum herkeste böyle olmuyor tabi ki şans bu. Kötü şeyler getirme hiç aklına

fnd_50 bir şekilde belli olurdu o, kaldık doktorun bir sıkıntı görse söylerdi. Olması gerekeni söylemiş. Doğumda düzeltilir demiş. Sıkma güzel canını
Tamam canım haklısın işte bir an korktum tedirgin oldum ama kötü düşünmeyeceğim Allahım yardım eder inşallah hepimize sağlıkla gelir bebişlerimiz

Ya şimdi okudum benim de kanım dondu çok üzüldüm ama o günler geride kaldı önümüze bakacağız iyi düşüneceğiz iyi olacak. Nasıl da denk geldi iç dökmüşüz resmen kıyamam sana ben

Cok gecmis olsun inşallah bir daha yasamanmaz evet tek olmamak iyi olur senin için

İnegöl devlet belki sakindir bursa devlet oyle değil cok cok kalabalik oğlumu hayatta doğurdum hilal cankılıç ti simdi özlem balli diye bi dr var herkes çok met ediyor bir onu denemek isterim olursa ama doğum fiyatlarından hic haberim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…