Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yüksek geldi dimi size de bana sanki yüksek geldi doktor bisey demedi ama 🥹 kese görünmedi alttan üstten 4+2 bugün o yüzden haftaya gel dedi
Annemde ikiz düsük olmuş gençken ailede var ama tek yumurtam vardı bu ay acaba tek yumurta ikizi mi of çok zor olur öyle bir şey tamam çok güzel de gelen hosgelsin tabi de 😂🙈
bana da bi yüksek geldi değer sanki
Heheheheh hayırlısı nasılsa öyle olsun 🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Eşim çok istiyor ikiz üçüz yatıp kalkıp dua ediyor 😒

yarınkı ates bakalım ne dıyecek bende aynı seyı yasadım bu ay 8.gün cıvarı adette sonra yok oldu adeta cızgı doktotra gıttım tekrardan yenıden gelişiyor dedı daha yeni bakalım ıktane ovu testım kaldı yarın yaparım belkıde bugun ates de bı degısıklık yok akıntım vardı bugun
Bakalım kuzum vallahi bende anlamadım bu ay. Acaba adetim bittiği gibi mi Yumrtlama oldu ?

Gerçekten çok geçmiş olsun canım Allah bı daha yasatmasın nasıl bir şeymiş o öyle ya hayatlarında ilk kez mi sezeryan yapiyolarmis sanki aklına bile getirme ama kötü günleri inşallah artık herşey yoluna girecek 🥰
İnşallah canım benim valla öyleydi işte travmaydı benim için. Ama inşallah güzel olacak her şey inanıyorum ben de Allahım hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin

fnd_50 fnd_50 Papatyamaviss Papatyamaviss Ay neler yaşamışsınız yaa çok üzüldüm inşallah bu kez en güzel şekilde yaşarsınız doğumlarınızı:cry: Benim ilk gebeliğim olacak doğumdan çok korkuyorum ne kadar istesem de
Hiç de korkma canım doktorunu hastaneni iyi araştırdıktan sonra asla böyle bir şey olacağını düşünmüyorum herkeste böyle olmuyor tabi ki şans bu. Kötü şeyler getirme hiç aklına

fnd_50 fnd_50 bir şekilde belli olurdu o, kaldık doktorun bir sıkıntı görse söylerdi. Olması gerekeni söylemiş. Doğumda düzeltilir demiş. Sıkma güzel canını
Tamam canım haklısın işte bir an korktum tedirgin oldum ama kötü düşünmeyeceğim Allahım yardım eder inşallah hepimize sağlıkla gelir bebişlerimiz

amanın senın o donemler tam sez doktorlar donemıne gelmıs , bende suyum geldı gıttım 2 cm acıklıkla 13 saatte 5 cme geldı.Ertusun kalp atısları gun ıcınde devamlı dusup durdu serum la yukselttıler en son gece 00:00dan sonra cok fazla dustu 40 lara oksıjen bağladılar hemen falan sez nasıl gırdım hatırlamıyorum doktorum cok destekledı cok bekledı ben ve doktorumduk zaten sadece bunu ısteyen ve esım destekcı gerı kalan herkes ebe bile bosuna beklıyoruz sen normal doguramıcan kı gorumcem ne bekletıyolar bu kızı alsınlar sez kendı annem dahı gıt sez ol olmıcak işte gelmıyor.. esimin teyzesınden tut kuzenlerıne kadar hastanede ıdıler gelen gecen adam kadın farketmeksızın benı psıkolojık olarak bıtırdıler , en son doktorum ısıkları kapadı bır kac masaj haraketı gosterdı esınle yalnız kal dedı herkesı cıkarttı esımın teyzesı odadan cıkmadı basımda dıkıldı hıcbısey dıyemedım sımdı dıyorum salakmısın neden demedın ona ne ? yanı bence tamamen stresten doguramadım oglumda strese gırdı karnımda dogumdan cıktıgımda aglamaktan artık dudaklarım catlamıs gozlerım portlek gıbı kan canagı olmustu o gun benım ıcın okadar kotu bı gunkı ne hayallerle gıdıp neler yasadım kıyafetler suslemelerım vardı hıcbırıne hevesım kalmadı eltım benı aldıkları gıbı kapı susumu bı kac balon koymus sadece uzulmeyeyım dıye .. falan fılan sonrasında da hep normal dogum ıstedım kımseyı almıcam ve normal dogurucam ama sımdı cok cok cok pahalı durumumuz elvermez malesef bursada rabıa nızam var ona cok gıtmek ıstemıstım ıkı sene once 7500 tl ıdı dogumu sımdı kımbılır nedır... artık olarak oglumun o kemık kısmında sıkısmıs ılerleyemedıgı ıcın dogudgunda gocukluk vardı sonradan duzeldı kordonu ıkı kez dolanmıs bıtanesı kol atından boynuna , kordonu da kısa oldugu ıcın asagı ınememıs 5 cmm kaldı fnd_50 fnd_50
Ya şimdi okudum benim de kanım dondu çok üzüldüm ama o günler geride kaldı önümüze bakacağız iyi düşüneceğiz iyi olacak. Nasıl da denk geldi iç dökmüşüz resmen kıyamam sana ben

Amin canim evet düzce deyim. Mecbur gectik eve ne kadar kalabilcz disarlarda hava soguk. Kv demlerin evi cok hasarlı bende yanliz kalmaya korkuyorum acikcasi onlarda bizde kaliyor. Kalabalik olunca en azindan tek gibi korku olmuyor. Yoksa tek basima asla kalamazdm evde
Cok gecmis olsun inşallah bir daha yasamanmaz evet tek olmamak iyi olur senin için

Benımkıde kanaldaydı zaten uzur sure de orda kaldı ıste gıdemedı ılerlemedı :KK70: kuzum bursada aytül erdoğmus ve rabıa nızam cok cok ıstedım sez sonrası normal dogum yaptırıyolar dıye ama malesef artık cok zor sanırım.Sakaryadakı devlet hastanesını denerım belkı sansımı doktorla konusarak.Şuan inegöl devlet hastanesıne gıdıyorum özeldekı doktorların cogu hosuma gıtmıyor devlettekı doktorum dan aynı ılgıyı goruyorum acıkcası .. ılk oglum da arıtmıde yaptım dogumu
İnegöl devlet belki sakindir bursa devlet oyle değil cok cok kalabalik oğlumu hayatta doğurdum hilal cankılıç ti simdi özlem balli diye bi dr var herkes çok met ediyor bir onu denemek isterim olursa ama doğum fiyatlarından hic haberim yok 🤭

X